k2FtbBdWr1

1,6 млн гривень – на встановлення обмежувальних дорожніх знаків

1

Сьогодні, 17 квітня, депутати проголосували за внесення змін до обласних Програм та показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік.

Відтак, на реалізацію обласної Програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки на встановлення обмежувальних дорожніх знаків для руху великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування з обласного бюджету передбачили 1 млн 600 тисяч гривень.

Зазначимо, що обмежувальні знаки планують встановити з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення та забезпечення максимальної мінімізації шкідливого впливу великовагового автотранспорту  вагою понад24 тонни і навантаження на вісь більш ніж 7 тонн.

Окрім того, знаки встановлять, щоб запобігти ситуації, коли великовагові транспортні засоби намагаються здійснити об’їзд  пунктів габаритно-вагового контролю автодорогами місцевого значення.

Варто зауважити, що знаки встановлять на автомобільних дорогах загального користування в місцях примикання до автодоріг державного значення, а також на початку автомобільних доріг.

Нагадаємо, що цього року в області облаштують ще 2 майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До Міжнародного Дня Сонця стартує конкурс дитячих малюнків
На Львівщині створили штаб протидії рейдерських захоплень землі чи збіжжя агровиробників
1 вересня запрацював інноваційній освітній простір для дітей – ліцей «Еколенд»
Мигдаль, ялівець, магнолія - У «Дублянському» парку з’являться нові насадження
Для підтримки бізнесу на Львівщині працює Сектор з просування експорту
На Дрогобиччині представили Перспективний план розвитку району