k2FtbBdWr1

2016 рік: майже 700 млн гривень інвестовано в близько 1300 об’єктів

1

У 2016 році на Львівщині відремонтували 1291 об’єкт на загальну суму з різних джерел 679,6 млн грн. Ця цифра є однією з найбільших за всю історію інвестицій у Львівську область. Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Серед об’єктів – школи, садочки, лікарні, народні доми тощо. Це як побудова абсолютно нових об’єктів, так і об’єкти, де замінено на 100% вікна на енергозберігаючі, поміняно дахи та ін.

Так, цього року за кошти Державного фонду регіонального розвитку відремонтовано 80 об’єктів на суму 222,5 млн грн; програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік (бюджет розвитку обласного бюджету) – 91 об’єкт на суму 74 млн грн; програми мікропроектів місцевого розвитку (обласний бюджет) – 691 об’єкт на суму 54 млн грн; субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток – 228 об’єктів на суму 142,2 млн грн; субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних громад – 112 об’єктів на суму 46 млн грн; інші джерела (місцеві (в т.ч. співфінансування), спонсорські, інші кошти) – 89 об’єктів на суму 140,9 млн грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У неділю можна буде оглянути вуличну виставку «Художник на Майдані: минуле і сьогодення»
Локалізація захворюваності свиней на африканську чуму – в пріоритеті Львівської ОДА
Львівська ОДА вкотре нагадує мешканцям про заходи безпеки
Концепцію розвитку фермерських господарств узгодили із асоціацією фермерів та землевласників
Важливо забезпечити кожного громадянина Кам'янеччини необхідними лікарськими засобами
Маємо знати й пам’ятати про усіх, хто мужньо боронив рідну землю - Президент під час відкриття фотов...