k2FtbBdWr1

2016 рік: майже 700 млн гривень інвестовано в близько 1300 об’єктів

1

У 2016 році на Львівщині відремонтували 1291 об’єкт на загальну суму з різних джерел 679,6 млн грн. Ця цифра є однією з найбільших за всю історію інвестицій у Львівську область. Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Серед об’єктів – школи, садочки, лікарні, народні доми тощо. Це як побудова абсолютно нових об’єктів, так і об’єкти, де замінено на 100% вікна на енергозберігаючі, поміняно дахи та ін.

Так, цього року за кошти Державного фонду регіонального розвитку відремонтовано 80 об’єктів на суму 222,5 млн грн; програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік (бюджет розвитку обласного бюджету) – 91 об’єкт на суму 74 млн грн; програми мікропроектів місцевого розвитку (обласний бюджет) – 691 об’єкт на суму 54 млн грн; субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток – 228 об’єктів на суму 142,2 млн грн; субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних громад – 112 об’єктів на суму 46 млн грн; інші джерела (місцеві (в т.ч. співфінансування), спонсорські, інші кошти) – 89 об’єктів на суму 140,9 млн грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Українці та поляки вшанують пам'ять розстріляних нацистами львівських учених
Львівщина – у трійці лідерів за інвестиційною ефективністю
На Львівщині відкрили вже другу сімейну ферму за підтримки українсько-канадського проекту
Театр імені Юрія Дрогобича презентував свою творчість у Польщі
Будь-яка зміна тарифу може бути лише обгрунтованою і зрозумілою для мешканців, - нарада в ЛОДА з пер...
Для допомоги сім’ям АТОвців на Львівщині стартувала благодійна акція