k2FtbBdWr1

Олег Синютка і Володимир Кирилич взяли участь у відкритті швейного цеху в селі Дернів

P1380955

17 березня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Кам’янка Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда взяли участь у відкритті швейного цеху на підприємстві з виготовлення меблів у селі Дернів.

«Розширення цього виробництва і відкриття нового цеху – хороший приклад доброї співпраці бізнесу і влади. Сьогодні держава для новостворених робочих місць повністю сплачує єдиний соціальний внесок за підприємство, що натомість дозволяє збільшити заробітну плату працівникам, – зазначив голова ОДА Олег Синютка. – Дуже тішить, що люди мають можливість працювати і отримувати гідну оплату тут, а не шукати заробітку закордоном».

Очільник області оглянув виробничі потужності підприємства, зазначив, що його найбільше тішить навіть не тоді, коли йдуть іноземні інвестиції, а коли наші люди, тут місцеві, стараються стати на ноги, розвинути і дати лад своєму господарству. 

-Ви творите те, що ми називаємо Україною, – звернувся Олег Синютка до працівників ТОВ “Константа”. – Бо Україна – це кожен з нас, це та людина біля швейної машинки, це той робітник, який бере в руки кусок дерева, шматок тканини, шкіри і складає заготовки. Я переконаний, якщо ми кожен на своєму місці будемо викладатися, то дамо собі раду в державі. Бо ми є мудрі, ми є працьовиті – і повинні бути багатими і заможними.

Сільський голова Дернівської сільської ради Віталій Шульган наголосив, що відкриття цеху – свято для села. Згадав, як вперше прийшли сюди чотири роки тому до зруйнованого приміщення господарства “Кам’янка”.

-Дивлячись сьогодні на відновлені будівлі розумієш, що тут вкладена душа, люди показали всім, як можна зробити в нас підприємство. Особлива подяка засновникам, всім, хто долучився до цієї праці, – наголосив Віталій Шульган. – Я хотів би запросити на нашу територію більше інвесторів, бо у нас є земля, є будівлі.

Керівник органу місцевого самоврядування подякував керівництву підприємства за співпрацю, взаєморозуміння, допомогу у проведенні заходів, вагомий вклад у соціальний розвиток території.

ТОВ «Константу ЛТД» в селі Дернів відкрили брати Василь та Іван Гуньки, вихідці із Кам’янеччини. Середня чисельність працюючих на підприємстві – 45 осіб, середньомісячна зарплата – 6250 грн. Тут виготовляють заготовки для меблів. У виробництво вкладено 24 тис. Євро іноземних інвестицій, підприємством минулого року вироблено та реалізовано продукції – 21265 комплектів частин з ДСП, ДВП, фанери для меблів, 4825 комплектів чохлів для м’яких меблів. У 2016 році експорт товарів становив 45,8 тис. Євро,  імпорт – 38,2 тис. Євро.

Директор Василь Гунька сказав, що свято відкриття, це ніби народження: “Відкриваєш – народжуєш. Є перспективи у роботі, є обов’язок перед своїми людьми. І є шлях тільки вперед”.

У районному центрі зайнятості на обліку перебуває 200 безробітних, це найменше в області завдяки таким підприємствам. Директор Кам’янка-Бузького ЦЗ Оксана Довганик поінформувала, що швеї працюють у нас в Неслухові, Добротворі, на “Райтексі” в Кам’янка-Бузькій, “Амбієнте Ферніче” у Колоденцях. Це стимулює роботодавців, щоб не втрачати свої кадри, збільшувати кількість робочих місць. Добротвірський професійний ліцей готує швей, а взагалі – ЦЗ організовує стажування швей на 2-3 місяці, перебуваючи на обліку в ЦЗ і одержуючи грошову допомогу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Глава держави підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»
Жодної земельної ділянки не дали учасникам АТО міста Трускавець, Моршин та Новий Розділ
Керівники районів та директори департаментів ЛОДА публічно відзвітують про роботу
Участь голови РДА Володимира Кирилича у скайп-конференції
Запрошуємо суб’єктів господарювання району взяти участь у тематичному семінарі
У Львівській ОДА обговорили стратегію розвитку ДП "Львівський облавтодор"