k2FtbBdWr1

Олег Синютка і Володимир Кирилич взяли участь у відкритті швейного цеху в селі Дернів

P1380955

17 березня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Кам’янка Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда взяли участь у відкритті швейного цеху на підприємстві з виготовлення меблів у селі Дернів.

«Розширення цього виробництва і відкриття нового цеху – хороший приклад доброї співпраці бізнесу і влади. Сьогодні держава для новостворених робочих місць повністю сплачує єдиний соціальний внесок за підприємство, що натомість дозволяє збільшити заробітну плату працівникам, – зазначив голова ОДА Олег Синютка. – Дуже тішить, що люди мають можливість працювати і отримувати гідну оплату тут, а не шукати заробітку закордоном».

Очільник області оглянув виробничі потужності підприємства, зазначив, що його найбільше тішить навіть не тоді, коли йдуть іноземні інвестиції, а коли наші люди, тут місцеві, стараються стати на ноги, розвинути і дати лад своєму господарству. 

-Ви творите те, що ми називаємо Україною, – звернувся Олег Синютка до працівників ТОВ “Константа”. – Бо Україна – це кожен з нас, це та людина біля швейної машинки, це той робітник, який бере в руки кусок дерева, шматок тканини, шкіри і складає заготовки. Я переконаний, якщо ми кожен на своєму місці будемо викладатися, то дамо собі раду в державі. Бо ми є мудрі, ми є працьовиті – і повинні бути багатими і заможними.

Сільський голова Дернівської сільської ради Віталій Шульган наголосив, що відкриття цеху – свято для села. Згадав, як вперше прийшли сюди чотири роки тому до зруйнованого приміщення господарства “Кам’янка”.

-Дивлячись сьогодні на відновлені будівлі розумієш, що тут вкладена душа, люди показали всім, як можна зробити в нас підприємство. Особлива подяка засновникам, всім, хто долучився до цієї праці, – наголосив Віталій Шульган. – Я хотів би запросити на нашу територію більше інвесторів, бо у нас є земля, є будівлі.

Керівник органу місцевого самоврядування подякував керівництву підприємства за співпрацю, взаєморозуміння, допомогу у проведенні заходів, вагомий вклад у соціальний розвиток території.

ТОВ «Константу ЛТД» в селі Дернів відкрили брати Василь та Іван Гуньки, вихідці із Кам’янеччини. Середня чисельність працюючих на підприємстві – 45 осіб, середньомісячна зарплата – 6250 грн. Тут виготовляють заготовки для меблів. У виробництво вкладено 24 тис. Євро іноземних інвестицій, підприємством минулого року вироблено та реалізовано продукції – 21265 комплектів частин з ДСП, ДВП, фанери для меблів, 4825 комплектів чохлів для м’яких меблів. У 2016 році експорт товарів становив 45,8 тис. Євро,  імпорт – 38,2 тис. Євро.

Директор Василь Гунька сказав, що свято відкриття, це ніби народження: “Відкриваєш – народжуєш. Є перспективи у роботі, є обов’язок перед своїми людьми. І є шлях тільки вперед”.

У районному центрі зайнятості на обліку перебуває 200 безробітних, це найменше в області завдяки таким підприємствам. Директор Кам’янка-Бузького ЦЗ Оксана Довганик поінформувала, що швеї працюють у нас в Неслухові, Добротворі, на “Райтексі” в Кам’янка-Бузькій, “Амбієнте Ферніче” у Колоденцях. Це стимулює роботодавців, щоб не втрачати свої кадри, збільшувати кількість робочих місць. Добротвірський професійний ліцей готує швей, а взагалі – ЦЗ організовує стажування швей на 2-3 місяці, перебуваючи на обліку в ЦЗ і одержуючи грошову допомогу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові пройшла науково-практична конференція з питань бойової нейротравми
Меблева галузь Львівщини збільшує постачання продукції на зовнішні ринки
У січні стартує прийом робіт на присудження Державних премій у галузі науки і техніки та премій През...
Тиха хода "Вогонь Небесної Сотні": у Львові вшанували Героїв Революції Гідності
Держслужбовці Кам'янеччини одягнули вишиванки
Президент: Завдяки, в тому числі і подвигу Героїв Крут, постала незалежна Україна