k2FtbBdWr1

“Сіймо, а збирати будем”: відділ напрацював спільні проекти

гол

13 лютого в історико-краєзнавчому музеї Кам’янеччини відбувся звіт про роботу за 2017 рік відділу комунікацій з громадськістю, організаційної та інформаційної діяльності РДА. Начальник відділу Любов Мороз поінформувала про те, що відділ висвітлив роботу РДА, зокрема, організував та висвітлив всі виїзди голови РДА у населені пункти району. Під час спілкування Володимира Кирилича з громадами міста, трьох селищ, 75 сіл району порушувались питання ремонту доріг, вуличного освітлення, служби у Збройних Силах України, соціального захисту населення, реформування місцевого самоврядування, освіти, культури, медицини, соціально-культурного розвитку територій, тощо. Дані питання вирішувались, надавались роз’яснення та практична допомога у їх вирішенні.

-Ми проводимо інформаційні кампанії з національно-патріотичного виховання, служби у ЗСУ, реалізації проекту “Доступні ліки”, безпеки на дорогах, тощо, – сказала Любов Мороз.

Про комунікації з громадськими інституціями розповіла головний спеціаліст відділу Ольга Сологуб. “Представники духовенства, лідери громадських організацій залучаються до засідань організаційних комітетів з підготовки та відзначення державних та національних свят. Голова Громадської ради Микола Рудко є членом Колегії райдержадміністрації. Минулого року  три делегації нашого району вшанували  місця української національної пам’яті в селах Млини, Павлокома, Пикуличі та місті Ланьцут, що на території Республіки Польща. За сприянням районної ради та РДА спілка політв’язнів та станиця братства ОУН-УПА відвідали відпустове місце Грушів, музей вишивки, національно-визвольної боротьби та Онуфріївський монастир у місті Львові”, – сказала Ольга Сологуб. Сподіваємось, що цьогоріч така робота буде продовжуватись.

Під час зустрічі свої думки щодо спільних проектів у 2018 році висловили голова районної організації “Просвіта” Євген Заставний, заступник голови Кам’янка-Бузької міської ради Богдан Ковалюк, редактор районного народного часопису “Життя і слово” Ігор Поломаний, інспектор відділу освіти РДА Уляна Мазурок, заступник командира військової частини А 4623 Володимир Рудик, помічник депутата Верховної Ради України Олега Мусія – Андрій Корбецький, заступник директора ВПУ №71 м. Кам’янка-Бузька Любов Коземко. Їхні виступи ми подамо окремо. Представники громадськості висловили побажання проводити такі зустрічі частіше, аби державні та громадські інституції  працювали спільно, проводили державну політику, просвітницьку роботу в єдиному руслі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: