k2FtbBdWr1

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» запрошує мешканців області на концерт

1

28 лютого о 19:00 год у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» соліст – скрипаль Богдан Івасик.

Довідково:

Богдан Івасик – лауреат всеукраїнських і міжнародних музичних конкурсів, переможець Всеукраїнського відбору на конкурс класичної музики «Молоді музиканти Євробачення-2012» у Відні.

Студент Вищої школи музики (м. Кьольн, Німеччина), клас народного артиста СРСР, професора Віктора Третьякова. Грі на скрипці розпочав навчатися з 5-ти років у рідному місті Кривому Розі в музичній школі № 13 у Погребної Лариси Володимирівни.

У 6-річному віці хлопчика прослухав народний артист України Богодар Которович і порекомендував продовжити своє навчання в Києві. Через рік Богдан вступив до Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського в клас заслуженого діяча мистецтв РФ Зої Ісааківни Махтіної.

Після смерті вчителя був змушений повернутися в Україну та продовжити навчання у Львівській ССМШІ ім. С. Крушельницької, яку закінчив із золотою медаллю у 2012 році.

Перший виступ з оркестром відбувся у 7 років з камерним оркестром «Київські солісти» під керівництвом Богодара Которовича, а потім з камерним оркестром «Віртуози Львова» (диригент – Сергій Бурко), камерним оркестром «Академія», Львівським симфонічним оркестром обласної філармонії, симфонічним оркестром філармонії м. Зелена Ґура (Польща, диригент – Чеслав Грабовський).

Як соліст виступав на сценах України та Європи з державним камерним оркестром «Київські солісти», камерним оркестром «Академія», академічним камерним оркестром Львівської філармонії «Віртуози Львова», симфонічними оркестрами Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської філармонії, симфонічним оркестром філармонії Зеленої Гури (Польща).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Пластуни Львівщини відкрили сезон таборування
На етапі Кубку Світу серед юніорів санкарі Львівщини здобули дві бронзові нагороди
Сьогодні на Львівщині розпочалися “Дні діагностики та профілактики глаукоми”
Працівників виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації відзначили з нагоди профес...
На охорону навколишнього середовища виділили понад 14 млн грн
На Львіщині ухвалили Стратегію розвитку гірських територій на 2018-2020 роки