k2FtbBdWr1

Акція «Купуй Галицьке!» в дії – за два місяці обсяг товарообороту виробників Львівщини зріс на 14 %

1

У Львівській області триває акція «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!». Від старту акції приріст реалізації товарів виробників Львівщини  збільшився на понад 14 %.

Про це інформують у Департаменті економічної політики Львівської ОДА за підсумками зрізу економічних показників акції.

До участі в акції залучено понад 35 виробників продовольчих товарів Львівщини.

Нагадаємо, акція «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!» стартувала у квітні та має на меті популяризувати місцевих виробників. Продукцію виробників Львівщини промарковані спеціальним брендовим логотипом у 212 магазинах та супермаркетах торгових мереж «Рукавичка», «Арсен», «Вопак», «Близенько», «Свій маркет».

Довідково:

У мережі супермакетів «Арсен» кількість проданих товарів у квітні-травні 2017 порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 42%,  товарообіг — на 65%.

У мережі супермаркетів «Рукавичка» за час дії заходу приріст реалізації товарів місцевого виробника у кількісному вимірі склав 11%.

Приріст за рахунок проведення акції у мережі «Близенько» за  кількістю реалізації у квітні 2017 порівняно з квітнем 2016 склав 38%, у травні 2017 порівняно з травнем 2016 – 36%. У вартістному виразі приріст склав аналогічно 23% та 11%.

У мережі «Свій маркет» за квітень-травень 2017 порівняно з аналогічним періодом минулого року середній приріст обсягу реалізації брендованих товарів у вартістних показниках склав 39,6%, найвищий приріст: ТМ «ЛІМО», ТМ «Біскотті», ТМ «Майола».

У торговій мережі «Вопак» за час дії акції окремі торгові марки суттєво збільшили об’єми продаж порівняно з аналогічним періодом 2016 (ТМ «Галичина», ТМ «Галка», ТМ «Львівський СГК», ТМ «Ензим»).

При цьому оборот роздрібної торгівлі області у січні-травні 2017 порівняно з аналогічним періодом  2016 збільшився на 9,3% і становив 18,4 млрд.грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розпочався VI міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова – 2014...
На новорічні свята Укрзалізниця призначила додаткові поїзди Дніпропетровськ - Львів та Кривий Ріг - ...
Прокуратура перевірить використання 9 млн.грн., перерахованих Львівській вугільній компанії на погаш...
Відбулося перше пленарне засідання 16 сесії районної ради
На Львівщині обрали старосту Ходорівської об’єднаної територіальної громади
Залізничники закликають мешканців області дотримуватись правил безпеки на колії