k2FtbBdWr1

Бюджет Львівщини затверджено

бюджет

Бюджет Львівщини на 2014 рік затвердила Львівська обласна рада. Його проект на засіданні сесії представив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.  Загальна сума – 6,4 млрд. грн., що на 13,7% більше від обсягу бюджету 2013 року.

У 2014 році передбачено мобілізувати податків і зборів за загальним фондом на суму 925 млн. грн., що на 6% більше фактичних надходжень минулого року. Основним джерелом наповнення обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб у сумі 795 млн. грн. або  86% до загального обсягу надходжень податків і зборів. Другим за величиною платежем до обласного бюджету є плата за надання адміністративних послуг – 51,4 млн. грн. або 5,6%.

За спеціальним фондом передбачено мобілізувати податків і зборів на суму 108 млн.  грн., що на 24% менше фактичних надходжень у     2013 році. Зменшення плану за доходами спеціального фонду пояснюється введенням на законодавчому рівні утилізаційного збору, що призвело до спаду імпорту автомобілів і відповідно збору за першу реєстрацію транспортних засобів,  зниженням нормативу відрахувань екологічного податку до обласного бюджету з 13,5 до 10%.

Обсяг трансфертів з державного бюджету на 2014 рік становить       5381 млн. грн., що на 17 відсотків більше, ніж у 2013 році. Частка надходжень міжбюджетних трансфертів з державного бюджету становить    84 відсотки усіх надходжень до обласного бюджету. Слід зазначити, що з них 4 млрд. грн. або 74 відсотки транзитом передається з обласного бюджету  міським (міст обласного значення) та районним бюджетам.

За функціональною ознакою найбільша частка видатків обласного бюджету належить соціальному захисту – 4011 млн. грн. (64%), охороні здоров’я – 1086 млн. грн. (18%), освіті – 846 млн. грн. (14%). На видатки в галузі культури передбачено 100 млн. грн., дорожнє господарство – 91 млн. грн., будівництво – 22 млн. грн., інші послуги, пов’язані з економічною діяльністю – 17 млн. грн., сільському господарству та лісовому – 10 млн. грн. тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент нагородив українських воїнів, які відзначилися у захисті України від агресора
Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО розпочинається сьогодні
На Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція щодо правового захисту осіб з інвалідністю
19 грудня – останній день подачі заявок на участь в аукціоні щодо оренди ставків
Львівщина вшанувала пам'ять воїнів, які загинули під Іловайськом
На Львівщині відзначать День українського добровольця