k2FtbBdWr1

Червоний Хрест закликає мешканців Львівщини приєднатися до благодійної акції “Допоможи нужденним”

1

Впродовж квітня на Львівщині проходитиме всеукраїнська благодійна акція місячник Червоного Хреста під гаслом “Допоможи нужденним”. Про це повідомив голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Валентин Анісімович.

За його словами, основною метою даної акції є збір коштів, натуральної продукції, медикаментів для підтримки одиноких пристарілих, а також вимушених переселенців зі Сходу України.

“Організація Червоного Хреста завжди була небайдужою до будь – яких проблем, які виникали у людей, котрі потрапили у дуже складні обставини”,- сказав Валентин Анісімович.

Окрім того, голова обласної організації розповів, що Червоний Хрест постійно опікується військовими, які знаходяться у Військово – медичному клінічному центрі Західного регіону.

Нагадаємо, що Товариство Червоного Хреста є добровільною міжнародною організацією, діяльність якої грунтується на Женевських конвенціях. Організація існує виключно за рахунок членських внесків та пожертвувань від юридичних та фізичних осіб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Присвячено 150-річчю Митрополита Андрея Шептицького
Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг
Голова ЛОДА та керівники правоохоронних структур зустрілись з громадою Кам'янка-Бузького району
Очільник району зустрівся з жителями села Незнанів
Львівська ОДА перейматиме досвід Данії у енергетичному плануванні
Найщиріші вітання працівникам дошкільної освіти з професійним святом – Днем дошкілля!