k2FtbBdWr1

Делегація зі Львівщини ознайомилась із роботою сучасного технологічного полігону для ТПВ у Латвії

1

14 грудня, делегація зі Львівської області у межах робочої поїздки голови Львівської ОДА Олега Синютки до Латвійської Республіки ознайомилась із роботою «Getliņi EKO» – сучасного, технологічного і дружнього до навколишнього середовища полігону для побутових відходів.

ТОВ «Getliņi EKO» є найбільшою екологічною компанією в країнах Балтії, яка  обслуговує і переробляє побутові відходи, виробляє екологічну поновлювану енергію, бере участь в обслуговуванні середовища і вирощує овочі.

Будівництво теплиць і вирощування помідорів ─ це унікальний приклад реалізації екологічних напрямків виробничої діяльності. Електрика, вироблена енергоблоком, використовується для обігріву теплиць «Getliņi EKO» і забезпечує сприятливе середовище для сільськогосподарського виробництва в холодні місяці року. Створення теплиць на території полігону, де в результаті виробництва електроенергії виробляється і тепло, ─ це малопоширений, але вже перевірений вид діяльності, дружній навколишньому середовищу. Його практикують в таких державах, як Нідерланди та Швеція.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині оголошено штормове попередження
На Львівщині відзначили 109-ту річницю від дня народження Степана Бандери
Головна сторінка Новини Новини Відійшов у вічність видатний фотохудожник Володимир Ольхомяк
Понад 11 мільйонів гривень - на Комплексну програму розвитку культури Львівщини у 2018 році
Президент увів у дію рішення РНБОУ «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпе...
Кожна країна має право на незалежну церкву – Президент в інтерв'ю сербському телеканалу РТС