k2FtbBdWr1

Діти з Донеччини святкуватимуть Різдво на Кам’янеччині

DSC09294 — копия

Сьогодні, 5 січня, на Кам’янеччину завітали 10 дітей з Донецької області. Упродовж 5 днів діти ознайомляться та пізнають всю красу, культурну та духовну спадщину регіону, стануть учасниками різноманітних святкувань, а також глибше пізнають звичаї та обряди краю.

На Львівському вокзалі дітей з Донеччини привітали заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало, директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, а на теренах Кам’янецького краю – голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, Стрептівський сільський голова Євгенія Ренчка, директор Стрептівського НВК Надія Пожарницька, отець Михайло.

“Ми раді, що в час Різдва – найдивовижнішого і найулюбленішого свята, яке приносить нам тепло і радість у кожну родину, вітати діточок зі Сходу, – зазначив Володимир Кирилич. – Маю надію, що ви проведете на Кам’янеччині незабутній час, не лише відпочинете, а й отримаєте хороші враження, пізнавши нашу країну від Заходу до Сходу». Керівник краю акцентував, що метою такого заходу є – налагодити діалог між дітьми, подарувати та привнести трошки щирості, співпереживання й добрих побажань у дитинство, в яке зараз втрутилась війна.
“Рада вітати вас в нашому селі. Сподіваюся, що у нас вам сподобається. І це буде не остання зустріч, ви ще до нас приїдете і наступного роки. Ми все зробимо для того щоб ви у Стрептові провели Різдво дуже добре,” – привітала гостей сільський голова Євгенія Ренчка.

Пані Наталія, яка супроводжує дітей, подякувала від себе особисто, від дітей та багатостраждального Донбасу за те, що їх тут чекають, тепло зустріли. Самі ж діти розповідають, що дуже чекали цієї поїздки, як цікавої пригоди. Веселі, щасливі, радісні, задоволені, з масою позитивних вражень та з впевненістю, що вони не чужі у кожному куточку своєї рідної країни.

Усі присутні висловили сподівання, що війна на Сході країни закінчиться і діти Кам’янеччини також зможуть поїхати на Донеччину святкувати Різдво.

Діти зі сходу разом із сім’ями, в яких проживатимуть, візьмуть участь у приготуванні Святої вечері, колядуватимуть та підуть до церкви на Різдвяне Богослужіння.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники
Під час рейдів за незаконну рубку та браконьєрство затримали 25 осіб
Літо відпочинкове
Голова райдержадміністрації та його перший заступник зустрілись у шаховому поєдинку
Хочу, аби цей дискусійний майданчик став прикладом чіткої витримки стандартів правди, свободи та від...
«Я – це інший ти»: на Львівщині презентували мистецький проект про переселенців