k2FtbBdWr1

Дітям з особливими потребами- особлива турбота

CAM00218

В.о. голови райдержадміністрації Роман Ткачишин, керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, начальник управління соціального захисту нас зелення райдержадміністрації Андрій Загайко взяли участь у заходах з нагоди Міжнародного Дня інвалідів, які відбулися у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Очільник району сердечно привітав дітей, які навчаються у позашкільній установі, тепло звернувся до батьків та працівників центру. Роман Ярославович подякував усім за нелегку працю, за турботу про дітей, за те, що кожен з присутніх щодня дарує хлопчикам та дівчаткам часточку свого серця і побажав доброго здоров»я, мирного неба, опіки Матері Божої та великих успіхів у праці. Він вручив діткам подарунки – солодощі.

CAM00214

Від педагогічного колективу слово мала директор центру Наталія Корнілейко.

Присутні подивилися лялькову виставу «Коза-дереза», яку підготували вихованці центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом Зоряни Сікорської. Свою творчість продемонстрували керівник гуртка Надія Василівна Лєбєдєва, вихованці гуртка ЦТДЮ Владислав Сухарчук, Ліля і Юлія Литвин, Наталія Кравець, Зоряна Дуда, Роман Смага. Анастасія Чумак, Вероніка Яремко, Діана Дзюб. Після вистави звучали вірші та пісні, які діти щиро дарували дорослим. Неабияк зворушили рядки, мовлені дитячими устами:

 

 

4444Я особлива дитина.

Я ангел з одним крилом.

Боже творіння – людина,

Яка бореться в світі зі злом…

Мета заходу – привернути увагу до тих, хто є інвалідом з народження. Важливо зрозуміти проблеми таких дітей та дорослих людей, допомогти їм подолати нелегкі обставини, адже від них ніхто не застрахований.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Тіла вісьмох загиблих під Зеленопіллям сьогодні ввечері доставлять на Львівщину
Підготовка підприємств житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров’я та культ...
На Львівщині британські інструктори навчали українських військових логістиці
У Сколе створять Європейський центр розвитку туризму, професійної освіти та рекреації
Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей
Завершилося утеплення фасаду школи у селі Стрептів