k2FtbBdWr1

Для держслужбовців влаштували тренінги щодо конфлікту інтересів

1

Сьогодні, 10 листопада, Національне агентством з питань запобігання корупції організувало на Львівщині семінари-тренінги загального та спеціалізованого характеру для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Навчання проводять на виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Під час семінарів-тренінгів представники Національного агентства на основі нової редакції Методичних рекомендацій щодо запобігання та  врегулювання конфлікту інтересів запропонували базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Учасники семінарів-тренінгів попередньо пройшли онлайн-реєстрацію та склали тести на знання Закону України «Про запобігання корупції».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Важливо забезпечити вчасну оплату та погасити заборгованість за природний газ, – Юрій Турянський
Андрій Корнат привітав військовослужбовців Національної гвардії України
Програми соціального захисту населення
Запрошуємо взяти участь у ІІІ науково-практичній конференції "Формування тверезого способу житт...
У департаменті освіти і науки ЛОДА експонується виставка авторських робіт юних митців
Відбувся відкритий зимовий кубок Кам’янка-Бузького району серед юнаків 2006 року народження і молод...