k2FtbBdWr1

До уваги фізичних осіб-підприємців !!!

efa75fb4ac539e0d3dfb557a480a22a4

Кам’янка-Бузьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області повідомляє, що з 01 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності  до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 %).

Отже, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата  єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

Водночас, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити  за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704,0 грн.

У разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн. за місяць страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

Враховуючи вищенаведене, просимо фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку,  подбати про свою майбутню пенсію і сплачувати єдиний  внесок у розмірі не менше мінімального страхового внеску, з метою зарахування періодів здійснення вами підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: