k2FtbBdWr1

До Всесвітнього Дня серця відбувся майстер-клас з аритмології

1

27 вересня  відбувся майстер-клас з аритмології для лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія». Захід організований Інститутом кардіології імені М.Д.Стражеска за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Програма цього річ спрямована насамперед на освіту лікарів загальної практики – сімейної медицини. Лекції стосувалися імплементації новітніх досягнень, можливостей в лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, в тому числі аритмій серця.

«Враховуючи старіння населення та стреси, серцево-судинні захворювання не рідкість. Перше місце займає інфаркт міокарда, але не слід забувати про аритмію. При цій хворобі серце б’ється аритмічно, що може призвести до серйозних ускладнень. В області в середньому діагностується 2500 інфарктів. Хворі максимально забезпечені стентами та наборами для коронографії. Для пацієнта важливо звернутися до лікаря у перші 12 годин. Отже, вернусь до аритмії, їх дуже часто виявляють випадково. Діагностувати цю недугу потрібно, звертаючи увагу на пульс. Наша клініко-діагностична лабораторія єдина на Західній Україні, де можна оперативно виявити та успішно пролікувати аритмію. Проблеми з серцем є у кожного, але щоб не допустити їх розвитку, необхідно щороку обстежуватись», – зауважив головний позаштатний спеціаліст департаменту з кардіології Степан Павлик.

«Серце це орган, який постійно працює, тому якщо відчутні певні недоліки у його роботі, слід приділити цьому велику увагу. До Всесвітнього дня серця, ми сьогодні, спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА організували проведення майстер-класу з аритмології для обговорення важливих питань на Львівщині. Обмін думками є важливим, оскільки, зараз з’являються нові розробки та рекомендації у лікуванні. Більшість аритмій виникає на фоні вже існуючих патологій серця. Тому не потрібно курити, вживати алкоголь, а вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватись», – додав президент Асоціації України, завідувач відділу порушень ритму та провідності серця ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д.Стражеска» НАМН України» професор Олег Сичов.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Аеропорт «Львів» відкрили для іноземних авіакомпаній
Укрупнення територіальних громад як необхідна умова реалізації соціальної функції місцевого самовряд...
На військову службу під час мобілізації не призиватимуть викладачів вищих учбових закладів та науков...
Виробники отримали практичну допомогу стосовно безпечності продуктів харчування
На Львівщині відбудеться Фестиваль пляжних видів спорту та активного відпочинку - «Lviv summer games...
Для підприємців області проведуть семінар із екологічної безпеки