k2FtbBdWr1

Добротвір відсвяткував своє 66 річчя

DSCN3822

У неділю, 1 жовтня, добротвірці відсвяткували День селища. День народження селища – довгоочікуване і радісне свято для всіх його мешканців, від наймолодших до найстарших. У цей день навіть погода порадувала добротвірців та наповнила площу перед Народним домом, де проходили урочистості, сонячним світлом, а вітання та знайомства, творчі зустрічі та розмаїття подій, пісні і щасливий сміх, що лунали довкола, розфарбували містечко, перетворивши його в яскравий осінній букет.

Урочиста церемонія відкриття Дня селища розпочалася з щирого привітання селищного голови Роман Ніколаєв, який подякував добротвірчанам за їхню любов до свого селища та працю задля його розквіту. Завітав на свято у Добротвір і голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

«Сьогоднішнє свято – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Нехай же зростає та процвітає Ваше улюблене містечко! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх у згуртовану громаду. Миру Вам, спокою та благополуччя», – зазначив Володимир Кирилич.

У програмі святкових заходів відбулась благодійна ярмарка, виручені кошти передадуть на лікування пораненим воїнам АТО Сергію Загасайлу та Олегу Неділько.

Вже склалася добра традиція щороку до Дня селища готувати музичні подарунки для громади від найменших добротвірців – вихованців Народного дому та Добротвірського ДНЗ №1 «Струмочок» і Добротвірського ДНЗ № 2 “Джерельце”. Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити під час виступу талановитих діточок.

Також, протягом дня проходили спортивні заходи, із центральної сцени та мешканців та гостей розважали піснею та гумором творчі колективи Народного дому смт Добротвір, театр пісні «Джерела», музичний гурт «Viсtoria Band» та музичний гурт «Усі Вдома».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: