k2FtbBdWr1

Досвід співпраці очільників Кам’янеччини – вартий наслідування

герб

Керівництво УФСІ надіслало голові ОДА Олегу Синютці, голові обласної ради Олександру Ганущину та очільникам Кам’янка-Бузького району листа такого змісту:

Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) проведено рейтингове дослідження результатів взаємодії громад Львівщини з УФСІ та персонального впливу особистостей-лідерів громад на залучення коштів та їх ефективне освоєння.

У 2016 році Українським фондом соціальних інвестицій було виділено резервні кошти для швидкої реалізації з покращення розвитку соціальної інфраструктури Львівської області.

Лідером швидкого реагування на резервні кошти, здійснення співфінансування та проведення заходів з впровадження мікропроектів із усіх районів Львівської області відзначився Кам’янка-Бузький район. На наш погляд, це стало можливим завдячуючи тісній співпраці на районному рівні гілок влади та їх очільників, а саме голови районної ради – Тараса Келеберди та голови районної державної адміністрації – Володимира Кирилича, та їхньої консолідованої співпраці з УФСІ.

Цей район став пілотним для Фонду з використання такого інструменту впливу, як Рамкова Угода, де були зазначені види робіт, що виконувались за кошти бюджетів різних рівнів (консолідація бюджетів усіх рівнів) та які забезпечили довершеність будівель: підсилено фундаменти будівель, проводились роботи з утеплення фундаментів, цоколів, фасадів та перекриття, замінено опалення, виконано відмощення, встановлено енергоефективні вікна з покращеними теплоізоляційними характеристиками (п’ятикамерні профілі, двокамерні склопакети, коефіцієнт теплоопору – 1).

Бажаємо, щоб такий досвід став базовим у співпраці різних інституцій при впровадженні соціально- орієнтованих мікропроектів у Львівській області.

З повагою,

директор Львівського РП УФСІ       В.В.Кузьменко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: