k2FtbBdWr1

Дотримання вимог Інструкції

DSC09630

21 травня 2015 року за участю керівника апарату райдержадміністрації Височанської Л.П., відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької  районної державної адміністрації проведено робочу нараду  з представниками районного сектору управління Державної міграційної служби України.

Під час зустрічі розглянуто питання дотримання вимог Інструкції про заповнення форм подання з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів подання відомостей та відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців.

В ході наради присутні були ознайомленні зі змінами і доповненнями від 7 квітня 2015 року до постанови Центральної виборчої комісії від 13 квітня 2015 року №6 «Про форми подань з відомостями про виборців(осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного  реєстру виборців».

Наприкінці наради сторони наголосили на необхідності повноцінної співпраці в межах чинного законодавства щодо ведення Державного реєстру виборців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Робочі зустрічі щодо проведення роботи з виборцями
Нарада щодо підготовки до проведення виїзних перевірок стану організації роботи органів Державного р...
Завершено реєстрацію кандидатур до складу Жовтанецької виборчої комісії
Підготовка до проведення перших виборів голови та депутатів сільської ради Жовтанецької ОТГ
Періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців
Шановні виборці, які голосуватимуть вперше, перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі ви...