k2FtbBdWr1

ДТЕК Добротвірська ТЕС – світ енергетики зсередини

DSC_2100

Перед кожним школярем постає питання ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, в якій сфері діяльності себе реалізувати. Зазвичай вибір професії випускники роблять на основі зовнішньої привабливості. Наприклад, за рівнем зарплати, престижності професії, за прикладом батьків, друзів, при цьому ігноруючи особисті якості та бажання. І коли вибір професії зроблено невдало – це призводить до неефективності праці, невдалої кар’єри, страждань від професійних хвороб. Тому питання вибору професії є надзвичайно важливим і непростим. Формування у підростаючого покоління мотивації до вибору робітничих професій – один із вирішальних факторів подолання безробіття серед молоді. З цією метою, працівники відділу комунікацій з громадськістю, організаційної та інформаційної діяльності райдержадміністрації і сектору молоді та спорту РДА Любов Мороз, Тарас Койда та Тетяна Мальчин організували профорієнтаційну екскурсію для учнів шкіл на ДТЕК Добротвірську ТЕС.

20 лютого поточного року двадцять школярів з навчальною екскурсією відвідали ДТЕК Добротвірську ТЕС. Екскурсія енергопідприємством розпочалась з кабінету охорони праці. Тут фахівці з охорони праці та промислової безпеки провели учням інструктаж з техніки безпеки на виробництві. Після цього школярі разом з начальником дільниці з обслуговування електротехнічного устаткування Володимиром Накрийком, вирушили на підприємство. Діти були у захопленні від цікавої екскурсії. Вразили масштаби підприємства, технічне оснащення, а особливо центр керування станцією, де школярі побачили сучасне комп’ютерне устаткування, пульти керування. Також, побували на вугільному складі, оглянули відкритий розподільчий пристрій. Більш детально ознайомилися з технологічним процесом видобутку електроенергії, відтворення пари, яка виконує роботу перетворення механічної енергії турбіни в енергію електромагнітного поля, розподілу та передачі електроенергії повітряними лініями.

«Від екскурсії ми отримали дуже багато позитивних емоцій і вражень. Вона була цікавою, пізнавальною та змістовною. А ще ми мала змогу побувати на робочому місці свого татуся, ознайомилися зі специфікою його роботи» – поділилися враженнями Олена та Софія Чубінські.

«Проведена екскурсія була не тільки цікавою, але і корисною. Вона дала можливість учням наочно та більш детально ознайомитися з робітничими професіями, оцінити переваги опанувати ними, – каже Любов Мороз. – Ми і надалі будемо проводити навчальні екскурсії для школярів щоб формувати у них мотивацію до робітничих професій та бажання працювати саме в Україні».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сільськогосподарські підприємства району розпочали весняно-польові роботи
Визначено санаторії, які здійснюють санаторно-курортне лікування учасників АТО
1 квітня мешканців області кличуть на передвеликодню толоку
Відбулося розширене засідання оргкомітету з проведення місячника озеленення, прибирання та благоустр...
Більше 160 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
Для молоді Львівщини стартував міжнародний проект