k2FtbBdWr1

«Єдина Україна»

фото до ідея

Живемо у складний для держави час, коли під загрозою її територіальна цілісність. Звісно, кожен свідомий громадянин України не може спокійно спостерігати за тим, що відбувається в АР Крим. Усі розмови, дискусії сьогодні навколо цієї «гарячої» теми, яка болить і обурює водночас.

Ідея своєрідної акції – флеш-мобу «Єдина Україна» виникла у працівників Ощадного банку у місті Кам’янка-Бузька під час спілкування на вихідних в одній із соціальних мереж між юристом банку Ігорем Приставським та програмістом Юрієм Рачкевичем.

– Переписуючись ввечері у соцмережі, ми спільно дійшли думки, що таку акцію варто зробити. Крім того, що ми просто вийшли на вулицю і постояли кілька хвилин з плакатом “Єдина Україна” і сфотографувались – ми надіслали світлини та лист у філію -Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк” з проханням приєднатись до акції, а також розкопіювали цей лист по усіх відділеннях Ощадбанків України, аби колективи Ощадбанків – чи в у Донецьку чи Одесі, Сімферополі чи Києві, зробили те ж саме – вийшли на вулицю з плакатами «Єдина Україна» і задекларували, що колективи банків усієї країни можуть і вміють бути дружніми та єдиними. Ми за те, щоб Українська держава, як одна велика родина – суверенна і неподільна, – прокоментував мету акції Ігор Приставський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання працевлаштування демобілізованих ...
Велосипедисти із 12 країн Європи завітали до Львова
Ще десять родин загиблих воїнів АТО зі Львівщини отримають пенсії за особливі заслуги
Весняний благоустрій - відповідальна справа кожного
Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 70-річний ювілей
Майже 900 заходів на 40-а локаціях: завтра на Львівщині стартує Форум видавців