k2FtbBdWr1

«Єдина Україна»

фото до ідея

Живемо у складний для держави час, коли під загрозою її територіальна цілісність. Звісно, кожен свідомий громадянин України не може спокійно спостерігати за тим, що відбувається в АР Крим. Усі розмови, дискусії сьогодні навколо цієї «гарячої» теми, яка болить і обурює водночас.

Ідея своєрідної акції – флеш-мобу «Єдина Україна» виникла у працівників Ощадного банку у місті Кам’янка-Бузька під час спілкування на вихідних в одній із соціальних мереж між юристом банку Ігорем Приставським та програмістом Юрієм Рачкевичем.

– Переписуючись ввечері у соцмережі, ми спільно дійшли думки, що таку акцію варто зробити. Крім того, що ми просто вийшли на вулицю і постояли кілька хвилин з плакатом “Єдина Україна” і сфотографувались – ми надіслали світлини та лист у філію -Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк” з проханням приєднатись до акції, а також розкопіювали цей лист по усіх відділеннях Ощадбанків України, аби колективи Ощадбанків – чи в у Донецьку чи Одесі, Сімферополі чи Києві, зробили те ж саме – вийшли на вулицю з плакатами «Єдина Україна» і задекларували, що колективи банків усієї країни можуть і вміють бути дружніми та єдиними. Ми за те, щоб Українська держава, як одна велика родина – суверенна і неподільна, – прокоментував мету акції Ігор Приставський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відзначили день Соборності України
Кримські татари Львова запрошують пом’янути жертв сталінської депортації
Львів'янам презентують світлини українських та польських "давніх часів"
Торік на території Самбірського району реалізували 125 проектів на суму понад 73 млн грн
Акція «ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ»: Кам'янеччина гостинно приймала вчителя з Луганщини
В Україні буде нова система здійснення державного моніторингу охорони атмосферного повітря