k2FtbBdWr1

«Єдина Україна»

фото до ідея

Живемо у складний для держави час, коли під загрозою її територіальна цілісність. Звісно, кожен свідомий громадянин України не може спокійно спостерігати за тим, що відбувається в АР Крим. Усі розмови, дискусії сьогодні навколо цієї «гарячої» теми, яка болить і обурює водночас.

Ідея своєрідної акції – флеш-мобу «Єдина Україна» виникла у працівників Ощадного банку у місті Кам’янка-Бузька під час спілкування на вихідних в одній із соціальних мереж між юристом банку Ігорем Приставським та програмістом Юрієм Рачкевичем.

– Переписуючись ввечері у соцмережі, ми спільно дійшли думки, що таку акцію варто зробити. Крім того, що ми просто вийшли на вулицю і постояли кілька хвилин з плакатом “Єдина Україна” і сфотографувались – ми надіслали світлини та лист у філію -Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк” з проханням приєднатись до акції, а також розкопіювали цей лист по усіх відділеннях Ощадбанків України, аби колективи Ощадбанків – чи в у Донецьку чи Одесі, Сімферополі чи Києві, зробили те ж саме – вийшли на вулицю з плакатами «Єдина Україна» і задекларували, що колективи банків усієї країни можуть і вміють бути дружніми та єдиними. Ми за те, щоб Українська держава, як одна велика родина – суверенна і неподільна, – прокоментував мету акції Ігор Приставський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: