k2FtbBdWr1

«Єдина Україна»

фото до ідея

Живемо у складний для держави час, коли під загрозою її територіальна цілісність. Звісно, кожен свідомий громадянин України не може спокійно спостерігати за тим, що відбувається в АР Крим. Усі розмови, дискусії сьогодні навколо цієї «гарячої» теми, яка болить і обурює водночас.

Ідея своєрідної акції – флеш-мобу «Єдина Україна» виникла у працівників Ощадного банку у місті Кам’янка-Бузька під час спілкування на вихідних в одній із соціальних мереж між юристом банку Ігорем Приставським та програмістом Юрієм Рачкевичем.

– Переписуючись ввечері у соцмережі, ми спільно дійшли думки, що таку акцію варто зробити. Крім того, що ми просто вийшли на вулицю і постояли кілька хвилин з плакатом “Єдина Україна” і сфотографувались – ми надіслали світлини та лист у філію -Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк” з проханням приєднатись до акції, а також розкопіювали цей лист по усіх відділеннях Ощадбанків України, аби колективи Ощадбанків – чи в у Донецьку чи Одесі, Сімферополі чи Києві, зробили те ж саме – вийшли на вулицю з плакатами «Єдина Україна» і задекларували, що колективи банків усієї країни можуть і вміють бути дружніми та єдиними. Ми за те, щоб Українська держава, як одна велика родина – суверенна і неподільна, – прокоментував мету акції Ігор Приставський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Упродовж травня через ремонти перекриють рух на декількох ділянках автодоріг області
Представниця Львівщини Юлія Ткач отримуватиме стипендію НОК України для підготовки до Ігор XXXІ Олім...
Італійських інвесторів зацікавили інфраструктурні проекти Львівщини
Служба за контрактом у Збройних Силах України
Встановлення літньо-осінньої заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Львівської об...
Олег Синютка зустрівся із бійцями АТО Жидачівщини та Миколаївщини