k2FtbBdWr1

Економічно обгрунтували регулювання вартості пасажирських перевезень

1

11 січня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів нараду з перевізниками щодо регулювання вартості пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування. Відділ інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, який очолює Ольга Савка, запросив на зустріч 9 перевізників, керівників підприємств, господарств, які надають послуги з перевезення пасажирів у нашому районі.

-Питання визначення економічно обгрунтованих тарифів є соціально вагоме, ми зібралися, щоб почути один одного, визначити, що треба від влади, як перевізники бачать відшкодування за надані послуги у сфері перевезення пільгових категорій громадян, є необхідність їх публічного обговорення, – звернувся до присутніх Андрій Вашківський.

Надавачі послуг з перевезення пасажирів обгрунтували необхідність регулювання вартості пасажирських перевезень, оскільки зросли: мінімальна заробітна плата, податки, ціни на пальне, запасні частини. У сфері пасажирських перевезень зараз спостерігається відсутність водіїв, яких нерідко шукають через центри зайнятості населення шляхом проведення ярмарку вакансій. Цю думку підтримали всі перевізники. Фахівці провели аналіз відшкодування пільг з районного бюджету.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Луць поінформувала, що в районі налічується 10 тисяч пільговиків. Управління підготувало проект Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Кам”янка-Бузькому районі на 2017 рік.

Завтра відбудуться громадські слухання. В них візьмуть участь представники влади, перевізники, лідери громадських інституцій, активні громадяни міста і району.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент екології ЛОДА закликає припинити спалювати солому та стерню, - звернення до мешканців Ль...
Семінар-нарада по веденню військового обліку та бронювання
На роботу – до українського війська
У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До та...
Всеукраїнський тур маршрутом «Вишиваний шлях» подорожує Львівщиною
"Динаміка розвитку економіки Львівщини – найкращий промоутер нашого краю", - Олег Синютка ...