k2FtbBdWr1

Експортний потенціал Львівщини представили у двомовному каталозі

1

З метою розширення експортних можливостей та популяризації товаровиробників регіону, Львівська обласна державна адміністрація розробила каталог «Експортний потенціал Львівщини». Каталог представляє підприємства області у будівельній, деревообробній, легкій, машинобудівній, меблевій, металообробній, поліграфічній, харчовій та хімічній промисловості.

«Львівська обласна державна адміністрація визначила сприяння розвитку експортних можливостей підприємств регіону одним з найважливіших пріоритетів своєї діяльності. Переконаний, що каталог «Експортний потенціал Львівщини» стане корисним інформаційним матеріалом для потенційних партнерів підприємств Львівщини і  буде сприяти утвердженню реноме Львівської області як експорт орієнтованого промислового центру», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Для розширення доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки, каталог розроблений на двох мовах: українською та англійською. Поширюватимуть його через дипломатичні представництва іноземних держав, та презентуватимуть на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках.

Переглянути каталог можна тут. 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

За несанкціонований скид ТПВ на Львівщині у перевізника можуть конфіскувати два автомобілі
Керівник РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та район...
Внесені зміни до тендерної документації із закупівлі медичного обладнання
До Дня матері у Шевченківському гаю організували святковий концерт
Цьогоріч в області відкриють 6 дитячих будинків сімейного типу
“IKEA заходить в Україну”, - Петро Порошенко