k2FtbBdWr1

Фестиваль гостинності: Кам’янеччину вітали таланти Золочівщини

DSC01752 - Копія

13 травня у рамках ІІ обласного етнофестивалю гостинності зі запашним короваєм на Кам’янеччину завітали гості зі Золочівщини, представивши мистецьку програму «Єднаймося, люба родино!» з нагоди Дня Матері.

«Мальовнича Золочівщина, колиска Маркіяна, частинка України звідки повноводними артеріями витікають річки Західний Буг і Золота Липа, що єднають європейські народи. Галицький край, увінчаний замком із туристичної мандрівки «Золотої підкови». Українська земля освітлена блиском Маркіяна Шашкевича і мелодійно озвучена дзвінкою красою бандури. Дорога Кам’янеччино, вас вітає мальовничий прикарпатський Золочівський край!» – привітала присутніх методист Золочівського районного Народного дому Марія Квас.

З вітальним словом виступив начальник відділу культури і туризму Золочівської райдержадміністрації Микола Решітник.

Мешканцям Кам’яка-Бузького району подарувала святковий настрій, радувала українською піснею народна капела бандуристок «Червона калина», керівник Ірина Варянко.

«Це було чудово, незабутньо, я надзвичайно приємно вражений цим концертом. З таким колективом не гріх виступати на «вищих», більшій сценах. Дякую Вам!» – висловив слова вдячності за представлену змістовну творчу програму художньому колективу Золочівщини перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Андрій Вашківський.

Від імені голови райдержадміністрації та голови районної ради Камянка-Бузького району за презентацію мистецької програми у рамках проведення «ІІ обласного етнофестивалю гостинності» у Кам’янка-Бузькому районі вручили подяку Миколі Решітнику.

Заступник Кам’янка-Бузького міського голови Богдан Ковалюк привітав присутніх у залі матерів, побажав усього найкращого та щоб слова вдячності звучали не лише в другу неділю травня, а кожний день. Він подякував гостям зі Золочівщини: «Сьогодні до найтонших струн наших душ дійшла пісня, дійшли слова. Я хочу подякувати за прекрасний концерт. Сьогодні кожен, хто є в залі, відчував потребу поспілкуватися з українською піснею, українською бандурою, тому прийшов сюди, щоб  і пісню послухати, і пошанувати наших матусь. Хочу побажати, щоб ваша пісня звучала довго, щоб і надалі чарували глядачів прекрасним співом, прекрасною грою і прекрасним словом».

Зі словами вдячності виступила керівник народної капели бандуристок «Червона калина» Ірина Варенко: «Ми працюємо на цій сцені для вас, глядачі, і дуже приємно, що ми достукалися до кожного серця, хто присутній в цьому залі. Підтримуйте, любіть українську пісню, бо це душа українського народу!».

Також матерів піснями і танцями вітали юні учасники художньої самодіяльності Кам’янеччини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

9 квітня – загальнообласна весняна толока "День довкілля"
У п'ятницю обиратимуть голову Громадської ради при Львівській ОДА
Наприкінці зими у Львові аграріїв вчитимуть, як заробити мільйон з гектара
Понад 30 млн грн на оборону країни – від великого бізнесу Західного регіону
Запрошуємо суб’єктів господарювання району взяти участь у тематичному семінарі
Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна»