k2FtbBdWr1

Глава уряду відзначив позитивний досвід Львівщини в енергозбереженні

0

Стан виконання державної та регіональних програм щодо підтримки населення у впровадженні енергоефективних заходів обговорили у п’ятницю, 26 червня, під час селекторної наради прем’єр-міністра України Арсенія Яценюк з головами обласних державних адміністрацій.

Прем’єр-міністр відзначив позитивний досвід Львівської області у реалізації обласної Програми енергозбереження та доручив іншим областям України розробити та затвердити регіональні програми енергозбереження по відшкодовуванню частини відсотків за кредитами, отриманими населенням (фізичними особами, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами) на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках.

Довідка

У Львівській області з 2006 року діє Програма з енергозбереження, відповіднодо якої відбувається компенсація 15-20% річних від відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням області на здійснення енергоощадних заходів. Станом на 26.06.2015 Програмою  скористалось 14 320 родин, які отримали кредити на загальну суму понад  152,5 млн. гривень.

Сума відшкодування з обласного бюджету за наростаючим підсумком за 2006 – 2015 роки складає 15,1 млн. грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: