k2FtbBdWr1

Глобальний провайдер телекомунікаційних послуг Veon шукає працівників серед львівських студентів

1

У вівторок, 16 травня, відбулася зустріч керівників кафедр всіх вищих навчальних закладів Львівщини, очільника управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романа Матиса та представників компанії Veon з метою презентувати можливості працевлаштування в компанії студентів та  випускників таких напрямків, як міжнародні відносини, фінанси, логістика.

Представникам вишів розповіли про переваги роботи у компанії Veon, провели екскурсію та показали робочі місця, де зможуть працювати майбутні спеціалісти. Глобальний сервісний центр Veon у Львові обслуговуватиме операції з фінансів, закупівель і HR-процесів в Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Узбекистані і Алжирі.Довідково:
Veon глобальний провайдер телекомунікаційних послуг, що базується у Амстердамі. У 2012 році був шостим за розмірами оператор мобільної мережі у світі (за кількістю клієнтів). 16 грудня 2016 року відбулося відкриття глобального сервісного центру у Львові, який виконує функції централізованого офісу для семи країн – України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Узбекистану. Сервісний центр забезпечує роботою 900 осіб.

Відкриття Глобального сервісного центру (Global Shared Services (GSS)) у Львові – це один з трьох Центрів, який Veon відкриває в рамках стратегії створення операційної моделі нового покоління, метою якої є трансформація компанії Veon в більш гнучкого гравця цифрового ринку.

Зараз Veon перебуває на шляху трансформацій і  Глобальний сервісний центр є ключовим фактором для цих змін. Розглядаючи різні варіанти та аналізуючи різні ринки праці з-поміж трьох континентів і дванадцятьох ринків Veon обрав саме Львів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів: на Львівщині відбувся Форум для ГО «Парт...
Наступного тижня пластуни Львівщини зустрінуть Вифлеємський Вогонь Миру
На Львівщині відкрили реконструйований Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення
Завтра на Львівщині звучатимуть сирени
На Львівщині відбулась мандрівка патріотичним шляхом «До бункеру Головного осередку пропаганди ОУН і...
Бібліотечні фонди області поповнили на понад 3 тисячі книг