k2FtbBdWr1

Глобальний провайдер телекомунікаційних послуг Veon шукає працівників серед львівських студентів

1

У вівторок, 16 травня, відбулася зустріч керівників кафедр всіх вищих навчальних закладів Львівщини, очільника управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романа Матиса та представників компанії Veon з метою презентувати можливості працевлаштування в компанії студентів та  випускників таких напрямків, як міжнародні відносини, фінанси, логістика.

Представникам вишів розповіли про переваги роботи у компанії Veon, провели екскурсію та показали робочі місця, де зможуть працювати майбутні спеціалісти. Глобальний сервісний центр Veon у Львові обслуговуватиме операції з фінансів, закупівель і HR-процесів в Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Узбекистані і Алжирі.Довідково:
Veon глобальний провайдер телекомунікаційних послуг, що базується у Амстердамі. У 2012 році був шостим за розмірами оператор мобільної мережі у світі (за кількістю клієнтів). 16 грудня 2016 року відбулося відкриття глобального сервісного центру у Львові, який виконує функції централізованого офісу для семи країн – України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Узбекистану. Сервісний центр забезпечує роботою 900 осіб.

Відкриття Глобального сервісного центру (Global Shared Services (GSS)) у Львові – це один з трьох Центрів, який Veon відкриває в рамках стратегії створення операційної моделі нового покоління, метою якої є трансформація компанії Veon в більш гнучкого гравця цифрового ринку.

Зараз Veon перебуває на шляху трансформацій і  Глобальний сервісний центр є ключовим фактором для цих змін. Розглядаючи різні варіанти та аналізуючи різні ринки праці з-поміж трьох континентів і дванадцятьох ринків Veon обрав саме Львів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент України Петро Порошенко склав Присягу Українському народу
Великі платники податків перерахували до держбюджету понад 580 мільйонів гривень податку на прибуток
На Львівщині надали допомогу переселенцям з обмеженими фізичними можливостями
З наступного тижня райдержадміністрації Львівщини звітуватимуть про результати роботи
Нові цифрові кольпоскопи отримали 23 заклади охорони здоров’я Львівщини
Стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!...