k2FtbBdWr1

Голова Львівської ОДА доручила розробити Програму вшанування Героїв Небесної сотні

небесна сотня

Департаменти Львівської обласної державної адміністрації мають розробити комплексну Програму вшанування Героїв Небесної сотні. Відповідне доручення дала керівник Львівщини Ірина Сех. Програма має включати соціальний захист постраждалих, увічнення пам’яті про них, освітні та культурні заходи.

Голова ОДА нагадала, що під час подій на Майдані загинула 21 людина зі Львівщини.  В області розроблено програму підтримки постраждалих під час Революції гідності. За цією програмою, родинам загиблих було  виплачено по 100 тис. грн. з обласного бюджету. Голова ОДА ініціювала внесення змін до програми, за якими таку ж допомогу отримають родини загиблих під час АТО військових.

«Сподіваємося, що на сесії Львівської обласної ради 3 червня буде розглянуто питання виділення родинам шістьох військових із Львівщини, які загинули під час антитерористичної операції, по 100 тис. грн.», – сказала Ірина Сех.

Окрім того, керівник Львівщини звернулась до голів райдержадміністрацій: «Я зустрічалась з родинами загиблих, спілкувалась з ними. Життя ми не повернемо, але маємо зробити для сімей, які втратили найдорожчих людей, все, що в наших силах. У розмові з родинами я зрозуміла, що їм дуже потрібна увага з боку місцевої влади. Прошу вас зустрітись з кожною родиною і не забувати про них».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Сході України триває активне будівництво "львівських фортець"
Відбулася зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності щодо детінізації та підвищення величини за...
Львів'янам розкажуть про внесок синів Франка у формування системи фізичного виховання на Галичині
До 1 жовтня триває прийом заявок на здобуття найпрестижнішої творчої відзнаки Львівщини
Національний прапор українського підпілля передали Музею визвольної боротьби України до 75-річчя УПА
Освітянам Львівщини роз’яснили роль керівника у межах впровадження нового Закону «Про освіту»