k2FtbBdWr1

Голова ОДА провів зустріч з учасниками Центру АТО

1

Під час дискусії йшлось про нагальну необхідність координації дій волонтерів і громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та їх сім’ям. Саме цю роботу й повинен здійснювати Центр.

Також присутні одноголосно заявили, що такий координаційний орган повинен бути єдиним в області і згуртувати усіх волонтерів та воїнів АТО, для вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей.

“Я вважаю, що кожен, хто допомагає фронту, є дуже важливою людиною для суспільства, – наголосив у розмові Олег Синютка. – І, власне, скоординувати усіх волонтерів та демобілізованих повинен обласний Центр. Для мене не важлива персоніфікація членів Центру чи особа керівника. Хоча обов’язково керівником такого Центру повинна бути людина, яка матиме довіру та повагу серед учасників АТО”.

Нагадаємо, що зустріч із членами Центру допомоги учасникам АТО Олег Синютка ініціював,поспілкувавшись з учасниками пікету під Львівською ОДА у вівторок, 8 грудня. Вони вимагали переобрання керівника Центру та загалом були незадоволені його роботою.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Шахтарі Львівщини сьогодні відновили видобуток вугілля
Сільські голови 580 населених пунктів не подбали про вивіз сміття
Ми прагнемо, щоб усі національні меншини почували себе, як удома – Юрій Підлісний
«Історія, яка нас об’єднує»: стартує Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт
Представників бізнесу області ознайомлять з науково-технічними розробками
Глава держави: Військові, що в цьому році воювали в зоні АТО, отримають премії