k2FtbBdWr1

Голова ОДА провів зустріч з учасниками Центру АТО

1

Під час дискусії йшлось про нагальну необхідність координації дій волонтерів і громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та їх сім’ям. Саме цю роботу й повинен здійснювати Центр.

Також присутні одноголосно заявили, що такий координаційний орган повинен бути єдиним в області і згуртувати усіх волонтерів та воїнів АТО, для вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей.

“Я вважаю, що кожен, хто допомагає фронту, є дуже важливою людиною для суспільства, – наголосив у розмові Олег Синютка. – І, власне, скоординувати усіх волонтерів та демобілізованих повинен обласний Центр. Для мене не важлива персоніфікація членів Центру чи особа керівника. Хоча обов’язково керівником такого Центру повинна бути людина, яка матиме довіру та повагу серед учасників АТО”.

Нагадаємо, що зустріч із членами Центру допомоги учасникам АТО Олег Синютка ініціював,поспілкувавшись з учасниками пікету під Львівською ОДА у вівторок, 8 грудня. Вони вимагали переобрання керівника Центру та загалом були незадоволені його роботою.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Перший День захисника Україна зустріне державними прапорами на будівлях - Указ Президента
Відбулося засідання комісії з проведення інвентаризації водних об’єктів
Понад 250 млн гривень з держбюджету – на виплату державних допомог
Для дітей учасників АТО провели пізнавальний майстер-клас із розпису глиняного посуду
Олег Синютка та голова консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас обговорили впровадження нового п...
Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики