k2FtbBdWr1

Головам селищних рад передали списки із іменами героїв, які загинули у боротьбі за Україну

1

Сьогодні, 13 березня, під час наради головам селищних рад передали списки із іменами героїв, які загинули у боротьбі за Україну.

Списки вручив відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті, директор меморіально-пошукового підприємства «Доля» Святослав Шеремета.

Ці імена (станом на сьогодні близько 600 осіб) були віднайдені працівниками КП ЛОР «Доля» під час роботи в фондах ДАЛО. Роботи з пошуку імен вояків УГА ведуться протягом трьох останніх років. На сьогодні  роботу продовжують.

Довідково:

Проект «Відновлені імена героїв» запропонований до реалізації КП ЛОР «Доля» у межах проведення заходів з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР

Відтак,  мета проекту – вшанування пам’яті, до сьогодні невідомих стрільців УГА, які загинули в боях за незалежність України протягом 1918-1919 років.

Заключним етапом проекту має бути передача віднайдених імен до краєзнавчих музеїв, а також встановлення у місцях їх поховань, що розташовані у відповідних населених пунктах, меморіально-інформаційних таблиць з зазначеними іменами та прізвищами стрільців УГА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Обличчя АТО. Родина Віхотів на службі
3 компанії подали документи у 2-му етапі конкурс із будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщин...
Атестати з відзнаками отримала майже тисяча випускників Львівщини
За недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці оштрафували дрогобицького перевізника
Слово до Українського народу з нагоди 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола
Президент наполягає на створенні координаційного органу з притягнення Росії до відповідальності за а...