k2FtbBdWr1

Головам селищних рад передали списки із іменами героїв, які загинули у боротьбі за Україну

1

Сьогодні, 13 березня, під час наради головам селищних рад передали списки із іменами героїв, які загинули у боротьбі за Україну.

Списки вручив відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті, директор меморіально-пошукового підприємства «Доля» Святослав Шеремета.

Ці імена (станом на сьогодні близько 600 осіб) були віднайдені працівниками КП ЛОР «Доля» під час роботи в фондах ДАЛО. Роботи з пошуку імен вояків УГА ведуться протягом трьох останніх років. На сьогодні  роботу продовжують.

Довідково:

Проект «Відновлені імена героїв» запропонований до реалізації КП ЛОР «Доля» у межах проведення заходів з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР

Відтак,  мета проекту – вшанування пам’яті, до сьогодні невідомих стрільців УГА, які загинули в боях за незалежність України протягом 1918-1919 років.

Заключним етапом проекту має бути передача віднайдених імен до краєзнавчих музеїв, а також встановлення у місцях їх поховань, що розташовані у відповідних населених пунктах, меморіально-інформаційних таблиць з зазначеними іменами та прізвищами стрільців УГА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 184 мільйони гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
У День Гідності та Свободи на Личаківському кладовищі вшанували новітніх Героїв України
Делегація суспільно-культурного товариства “Надсяння” вшанувала воїнів УГА у Польщі
В області відбудеться «Спеціальна олімпіада – Львів»
Молитва та громадське віче: Львівщина відзначає річницю Революції Гідності
Річниця Революції Гідності: у небо підняли ліхтарики як символ Небесної Сотні