k2FtbBdWr1

Головам селищних рад передали списки із іменами героїв, які загинули у боротьбі за Україну

1

Сьогодні, 13 березня, під час наради головам селищних рад передали списки із іменами героїв, які загинули у боротьбі за Україну.

Списки вручив відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті, директор меморіально-пошукового підприємства «Доля» Святослав Шеремета.

Ці імена (станом на сьогодні близько 600 осіб) були віднайдені працівниками КП ЛОР «Доля» під час роботи в фондах ДАЛО. Роботи з пошуку імен вояків УГА ведуться протягом трьох останніх років. На сьогодні  роботу продовжують.

Довідково:

Проект «Відновлені імена героїв» запропонований до реалізації КП ЛОР «Доля» у межах проведення заходів з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР

Відтак,  мета проекту – вшанування пам’яті, до сьогодні невідомих стрільців УГА, які загинули в боях за незалежність України протягом 1918-1919 років.

Заключним етапом проекту має бути передача віднайдених імен до краєзнавчих музеїв, а також встановлення у місцях їх поховань, що розташовані у відповідних населених пунктах, меморіально-інформаційних таблиць з зазначеними іменами та прізвищами стрільців УГА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Анатолій Матіос: Головна військова прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом спроб зрив...
Президент випробував новий БТР «Дозор», виготовлений на Львівському бронетанковому заводі
Учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні – 156 тисяч гривень
Підтримка об'єднаних територіальних громад: у Львівській ОДА відбулась робоча зустріч
На Львівщині відкриють оновлену бібліотеку-філію
Розслідування має бути прозорим і злочинці мають понести покарання – Президент про справу Гандзюк