k2FtbBdWr1

Громаді сіл Незнанів та Полонична презентували пропозицію будівництва заводу з утилізації ТПВ

DSC06478 - Копія

Учора, 21 червня, відбулася зустріч представника інвестиційної компанії з громадами села Незнанів та Полонична. На зустрічах також були присутні представники окремих департаментів Львівської ОДА, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, сільські голови, депутати, громада.

Під час зустрічі мешканцям Незнанівської та Полоничнівської сільських рад було презентовано пропозиції побудови комплексів з утилізації ТПВ, що відповідають європейським екологічним стандартам та роз’яснено, що сміттєпереробний завод – це не полігон твердих побутових відходів.

У Кам’янка-Бузькому районі для будівництва заводу розглядається одна земельна ділянка: у селі Мазярня Каранська, на території Незнанівської сільської ради (за межами населеного пункту). Вкладники планують будівництво сучасних, цілковито безпечних комплексів із утилізації ТПВ, які на сьогоднішній день працюють у багатьох європейських країнах. Інвестор пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива, сміттєспалювання з глибинною переробкою. Також, ті населені пункти на території яких будуть збудовані сміттєпереробні заводи, отримають можливість залучити нові інвестиції для будівництва доріг та розвитку соціальної сфери. Сміттєпереробні заводи, які збудують на території Львівщини, перероблятимуть відходи не лише міста Львова. У першу чергу комплекси із переробки ТПВ прийматимуть їх з тих районів, де вони розташовані.

У ході обговорення представники громад отримати відповіді на запитання щодо технологічного процесу переробки та екологічної безпеки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: