k2FtbBdWr1

Громадськість вшанувала пам’ять композитора Михайла Вербицького

1

7 грудня, громадськість та учнівська молодь, за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, вшанували пам’ять автора музики Державного Гімну України о. Михайла Вербицького. У зв’язку із 146-ми роковинами від дня смерті видатного українського композитора присутні поклали квіти до його пам’ятника і запалили свічки пам’яті.

Ростислав Замлинський зауважив, що бути автором мелодії гімну країни, з яким ідуть у бій, інколи навіть в останній, є великою честю і повагою. “Музика Гімну України затамовує подих”, – сказав посадовець.

Крім того, Ростислав Замлинський наголосив, що дуже важливим є присутність тут дітей, які з малого віку шанують пам’ять про о. Михайла Вербицького. “Доки пам’ять про людину живе хоча б в одній людині – до тих пір вона жива”, – підсумував він.

Постать великого сина України вшанували виконанням музичних творів авторства Вербицького у виконанні хору “Надсяння”. Після коротких виступів учнів Львівської середньої загальноосвітньої  школи №3, учасники заходу спільно виконали Державний Гімн України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Розпочалась традиційна благодійна акція «Великодній кошик»
Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Школярів запрошують до участі в олімпіаді "Іспанія та латиноамериканський світ"
Магістраль Львів-Одеса – один із пріоритетних проектів, - нарада під керівництвом Володимира Гройсма...
Виступ Президента на церемонії вручення Національної премії України ім. Тараса Шевченка
Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний біз...