k2FtbBdWr1

Громадянам, які отримують субсидії, повертатимуть до 70% кредиту на купівлю негазових котлів

10

Кабінет Міністрів України збільшив максимальний розмір компенсації вартості тіла кредиту, взятого на купівлю негазових котлів та утеплення житла, для громадян, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Відтепер малозабезпечені верстви населення зможуть скористатися державною програмою з енергоефективності та отримати компенсацію 70% від суми кредиту на енергозбереження.

Зокрема, відшкодовуватимуть кредити, взяті для придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії (крім електричного теплоакумуляційного обігріву та гарячого водопостачання) та відповідного додаткового обладнання, але не більш як 12 000 гривень за одним кредитним договором, а також для придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, але не більш як 14 000 гривень.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України №614 від 12.08.2015 року оприлюднена у четвер,  27 серпня.

Реалізацію механізму підтримки населення у здійсненні енергоощадних заходів на Львівщині здійснюють АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк».

Консультацію про порядок отримання компенсації за кредитами, отриманими на придбання  енергоефективного обладнання та матеріалів, можна отримати у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України, зателефонувавши в Call-центр за тел.: (044) 296-71-60, 559-24-95, 292-32-57.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Йосиф Ситник привітав делегатів Всеукраїнського з’їзду Товариств політичних в’язнів і репресованих з...
Голова РДА провів нараду з відділом освіти
Наукові пікніки, якість педагогічних кадрів, співпраця з роботодавцями: стратегічне планування депар...
На Львівщині урочисто відкрили Почесне консульство Королівства Нідерландів
Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА оголосив земельні торги
Володимир Кирилич взяв участь у щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та ...