k2FtbBdWr1

«Інвесторів цікавлять можливості та інвестиційний клімат, який може запропонувати ОТГ», – Роман Матис про інвестиційний потенціал Львівщини

1

Днями у Львівська ОДА у співпраці з проектом «Підтримка впровадження державної регіональної політики в Україні» програми «U-LEAD з Європою» провела практичний семінар з актуальних питань підготовки проектів, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Під час семінару обговорили стан залучення інвестицій у Львівську область, субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, необхідні кроки для підготовки та успішної реалізації проектів, зокрема проектні заявки, гранти, управління проектним циклом.

«Інвесторів перш за все цікавлять можливості та інвестиційний клімат, який йому може запропонувати ОТГ. Для того, щоб мати чітке уявлення про можливості ОТГ, пропонувалось заповнення спеціальних форм, у яких із легкістю можна відфільтрувати, наприклад, земельні ділянки, саме того цільового призначення, яке цікавить інвестора»,- зазначив Роман Матис, начальник управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації. А також додав, що найближчим часом планується використання електронних каталогів у всіх ОТГ.

Також під час семінару представники Мінрегіону, Львівської ОДА, об’єднаних територіальних громад та представників Львівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» обговорили актуальність створення центрів безпеки у громадах, сучасних ЦНАПів, сімейних амбулаторій, нового освітнього простору.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині медики та військовослужбовці обговорили питання надання медичної допомоги та взаємодії ...
Робоча група розроблятиме стратегії патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки
Львівські гросмейстери зіграють на турнірі пам’яті Митрополита Андрея Шептицького
Нарада з керівниками органів місцевого самоврядування
Колектив Львівської ОДА висловлює співчуття родині Іваничуків
Розглянули питання боротьби з борщівником Сосновського