k2FtbBdWr1

Ірландський інвестор зацікавлений в спорудженні елеватора на Львівщині

1

Про це сьогодні заявив Джонатак Клібборн –  підприємець з Ірландії,  на зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, директором департаменту агропромислового розвитку Наталією Хмиз та очільником  управління інвестиційної політики Романом Матисом.

Ірландський інвестор уже має невеликий бізнес в аграрній сфері в області, для цього залучив 100% власних інвестицій. Тепер Джонатак Клібборн зацікавлений в розширенні свого підприємства. Так, зараз бізнесмен, за сприяння Львівської ОДА, розпочав пошук земельної ділянки, до якої має певні технологічні вимоги, зокрема розташування поблизу залізниці для подальшого спрощення перевезення зерна.

«Елеватор, який ви плануєте спорудити – це додаткові потужності для економіки області. Ми зацікавлені в тому, щоб він постав якнайшвидше і, відповідно, сприятимемо у пошуку землі під майбутнє підприємство» – наголосив під час зустрічі Олег Синютка.

Як тільки питання з земельною ділянкою буде вирішено, інвестор готовий розпочати спорудження об’єкту.  За попередніми підрахунками, спорудження можна завершити за 12 місяців.

Окрім того, у довготермінових планах підприємця з Ірландії і надалі розширювати свій аграрний бізнес саме на Львівщині. Джонатак Клібборн у майбутньому займатиметься і розведенням великої рогатої худоби саме на території області й, відповідно, заготівлею м’яса та молочної продукції.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Службу "112" поширять на всю Україну
До уваги суб’єктів зовнішньоекономічних операцій: відділ митного оформлення № 3 працюватиме цілодобо...
Боротьба зі СНІДом та туберкульозом: у Львівській ОДА підписали меморандум задля протидії захворюван...
Розпочалась акредитація журналістів на наймасштабнішу аграрну подію «AGROPORT WEST LVIV»
На Львівщині зріс обсяг сільськогосподарської продукції
Перелік лікарських засобів, що входить до урядової програми «Доступні ліки», буде розширено з 1 липн...