k2FtbBdWr1

Ірина Луценко та Олег Синютка зустрілись із учасниками АТО Львівщини (+відео)

1

https://youtu.be/tkfr0bohru0

Сьогодні, 2 листопада, у Львівській ОДА відбулась зустріч із воїнами, що брали участь у антитерористичній операції. Під час заходу його учасники могли повідомити про проблеми, які потребують законодавчого вирішення представниці Президента у парламенті Ірині Луценко.

Ірина Луценко коротко поінформувала учасників зустрічі про роботу, яку проводить група народних депутатів України щодо допомоги українській армії, а також розповіла про реальні кроки у сфері соціальної адаптації бійців АТО.

«Такі активні чоловіки та жінки, адже в армії було і є багато жінок, котрі пішли захищати державу, потрібні мирній Україні. Тому для нас надзвичайно важливо, щоб ті активні люди, які йшли на фронт, так само активно шукати і знайшли себе у мирній країні. Займалися своїм бізнесом, займалися самореалізацією, об’єднувались у якісь громадські об’єднання. Продовжували таку саму боротьбу, тільки за мирну Україну, за її процвітання» – наголосила під час зустрічі Ірина Луценко, та запросила атовців із Львівщини на форум, що організовує ОБСЄ та один із канадських фондів щодо самореалізації учасників АТО.  В свою чергу Олег Синютка запевнив, що до форуму директори профільних департаментів Львівської ОДА, спільно із атовцями розроблять пропозиції, які стосуються адаптації, працевлаштування та соціального захисту військових, що повернулись зі Сходу.

Також, очільник департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктор Степанюк та керівник Львівського обласного центру занятості  Оксана Іванчук розповіли про ситуацію в області з допомогою учасникам АТО.

Під час зустрічі атовці озвучили низку проблемних питань, що потребують вирішення на обласному та державному рівнях, а також розповіли про історії успіху, зокрема у бізнесі, опісля повернення зі сходу країни.

Так свої історії успіху в аграрній сфері розповіли уже успішні підприємці Антор Мільчевич та Микола Сеньків.

Ірина Луценко відзначила і відкритість обласної влади до проблем АТО, зокрема зустрічі з натовцями безпосередньо у районах області.

До народного депутата України, представника Президента у Верховній Раді Ірини Луценко військові звернулися з проханням сприяти в розробці механізму пільгового кредитування будівництва індивідуального житла для учасників АТО.

Серед питань, які піднімали під час зустрічі, були проблеми з установленням зв’язку між проблемами зі здоров’ям і контузією, що була отримана в перші місяці антитерористичної операції; створення в Україні центру реабілітації для учасників АТО за зразком аналогічних установ, що працюють в країнах НАТО; соціальне забезпечення сімей зниклих без вісти або полонених учасників АТО тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: