k2FtbBdWr1

Ірина Сех підтримала вимоги автомобілістів Львівщини

Зустріч-з-автомобілістами-250x166

Голова Львівської ОДА Ірина Сех сьогодні, 26 березня, зустрілась з автовласниками, які прийшли до облдержадміністрації, аби оприлюднити свої вимоги щодо якнайшвидшого скасування утилізаційного збору та внесення змін до законодавства щодо стягнення імпортного акцизного податку на автомобілі.

У своєму зверненні підприємці зазначають, що ці податки лише завдають економічних збитків та спричинюють значне недофінансування бюджету.

«Наслідком є майже повне припинення роботи підприємців та підприємств-платників податків з повним звільненням найманих працівників. Це стосується автоперевізників; підприємств та підприємців, які займаються переобладанням автомобілів; СТО, які обслуговують автомобілі; постачальників автозапчастин», – наголошується у зверненні автомобілістів.

Вислухавши перевізників, очільник Львівщини Ірина Сех заявила, що підтримує їхні вимоги. «Обов’язково звернуся до голови Верховної Ради України Олександра Турчинова щодо змін до законодавства про утилізаційний збір та імпортний акцизний податок», – сказала Ірина Сех.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Покращення роботи центрів із надання правової допомоги обговорили із заступником міністра юстиції
На Львівщині розпочали роботу над впровадженням наказів МВС щодо місцевості між кордоном та прикордо...
Президент присвоїв звання «Матері-героїні» п'ятнадцятьом жінкам зі Львівщини
Львівська ОДА здобула Гран-прі Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»
Понад 10 тис осіб отримають дотацію за утримання молодняка ВРХ
На Львівщині стартує ХІ Екуменічний соціальний тиждень