k2FtbBdWr1

Ірина Сех зустрілася з міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Проданом

IMG_1175-250x166

9 квітня голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех зустрілася з міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Проданом. На зустрічі йшлося про проблемні питання Львівщини в енергетичній сфері.

Зокрема, міністр розглянув клопотання Ірини Сех щодо відвантаження палива з ДП “Львіввугілля” та ПАТ “Шахта “Надія”. За інформацією голови ЛОДА, ДП “Львіввугілля” може реалізувати 830 тис. тонн вугільної продукції до кінця цього року, однак Міністерство енергетики та вугільної промисловості пропонує реалізувати всього 550 тис. тонн.

Шахта “Надія” має можливість щоденно відвантажувати до 15 вагонів, але фактично відвантажує 2-5 вагонів. На складах накопичується вугілля, а підприємство не має обігових коштів, щоб сплатити за енергопостачання.

Міністр пообіцяв, що звертатиметься до керівництва обленерго, щоб не допустити вимкнення електроенергії на підприємствах через борги. Також Юрій Продан заявив, що працівники підприємств мають отримувати зарплатню.

Також Ірина Сех клопотала про відновлення окремої філії газопромислового управління “Львівгазвидобування”, яке донедавна було самостійним підрозділом ДК “Укргазвидобування”. Через ліквідацію ГПУ “Львівгазвидобування” область за три роки втратила частку консолідованого податку на прибуток підприємства (понад 6 млн грн.), а також втратить в 2014 році понад 30 млн грн. зі сплати єдиного соціального внеску. Міністр пообіцяв вивчити це питання та сприяти в його вирішенні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Боротьба зі СНІДом та туберкульозом: у Львівській ОДА підписали меморандум задля протидії захворюван...
«AGROPORT WEST LVIV»: у межах Форуму розглянули способи уникнення забруднення ґрунтів
Соціальні стандарти життя ветеранів Збройних сил та учасників АТО – в центрі наради із представникам...
Незаконні рубки українських лісів – загроза національній безпеці, – Маркіян Мальський (+аудіо)
На Львівщині впорядковували садибу Кирила Трильовського
Інформуємо про розподіл обов'язків та повноважень між заступниками голови Львівської ОДА