k2FtbBdWr1

Ірина Сех звернулася до Адміністрації Президента та Уряду України щодо фінансування завершення реконструкції обласного перинатального центру

perin_137716188513

Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулася з листами до Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України щодо виділення у 2014 році бюджетних асигнувань в сумі 105 264,4 тис. грн для завершення  реконструкції Львівського обласного перинатального центру по вул. Джорджа Вашингтона, 6 у Львові.

У листах Ірина Сех, зокрема, зазначила, що у зв’язку із закриттям на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру збільшилось навантаження на інші заклади охорони здоров’я, що в свою чергу відобразилось на показниках роботи перинатальної служби області – перинатальна смертність зросла з 9,76 до 10,31на 1000 новонароджених, а материнська смертність зросла удвічі – з 6,6 до 13,54 на 100 тис. народжених живими дітей.

«Тривала зупинка роботи перинатального центру викликає соціальне занепокоєння громади Львівщини у зв’язку із неможливістю надання якісної медичної допомоги під час вагітності та пологів, призводить до зростання перинатальної та дитячої захворюваності, смертності. Водночас, необхідно констатувати факт втрати фахових навиків, кваліфікації персоналу, який тривалий час не задіяний в наданні медичної допомоги», – йдеться у  зверненнях голови Львівської ОДА.

Довідка:

Львівський перинатальний центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області.

Щорічно в ньому проліковувалося понад 8000 хворих, відбувалося 3500 – 4000 пологів і близько 4800 операцій. 

З вересня 2013 року зупинено функціонування Львівського обласного клінічного перинатального центру для проведення реконструкції. Демонтовано все обладнання, 436 осіб залишилося без робочих місць та відправлено у вимушений простій  з виплатою 2/3 посадового окладу.

Станом на 07 квітня 2014 року освоєно коштів в сумі 13 157,5 тис. грн., і роботи з реконструкції зупинені через відсутність фінансування на 2014 рік.

За даними Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України на 2014 рік відповідної бюджетної програми немає.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Сколе створять Європейський центр розвитку туризму, професійної освіти та рекреації
Україна в центрі Любліна – молодь із Львівщини відвідала Польщу
Під час зустрічі із Рафалом Вольскі Олег Синютка наголосив на важливості перегляду рішення щодо Свят...
Студенти ЛНУ імені Івана Франка привітали колектив Львівської ОДА із прийдешніми святами
Львівщина була, є і буде твердинею українських цінностей, - Олег Синютка під час публічного звіту
На Львівщині вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС