k2FtbBdWr1

Йорданські купання в Кам’янка-Бузькій

1

Сьогодні багато людей скупалося в йорданській воді на озері “Молодіжне”, що в місті Кам’янка-Бузька. Цьому передував чин освячення води, який здійснили о. Володимир Касіян, о. Юрій Мовчан, о. Василь Мороз та о. Нестор Сильвестр.

Духовенство та учасники святкування висловили щиру вдячність міському голові міста Кам’янка-Бузька Олегу Омеляну за впровадження такої гарної традиції святкування Богоявлення Господнього.

-Прийшов той час, що озеру приділили увагу, його почистили і, напевно, будуть ще його прочищати. Дякую міській раді, всім, хто організував це свято. Сьогодні по всіх церквах у молитвах до Бога ми зверталися, щоб освятив нашу землю, освятив наш нарід миром і спокоєм, – сказав капелан Володимир Касіян. – У своїх молитвах перед святою вечерею ми згадували тих, хто сьогодні в окопах на морозі під кулями. Але цей тягар ми маємо ділити разом з ними, допомагати їм своїми молитвами і просити духовного захисту для наших воїнів. Нехай Святе Боже Благословення зійде на всіх нас, Свята Водиця нехай в кожну нашу хату принесе мир, спокій, злагоду. А тим, хто сьогодні пірне в ополонку, – бажаю здоров’я, гарного настрою на цілий рік, до прийдешнього Водохреща, і на весь вік.

Всі охочі скупалися, освятили не лише своє тіло, але й душі. А Олег Омелян облаштував місце для водосвяття і купання, організував роздягалки, гарячий чай.

Комунальне підприємство «Кам’янкаводоканал», директор Юрій Лютий, вирізьбило з льоду Хрест та Престіл – місце для водосвяття, а також виготовило та вмонтувало дуже зручну купальню зі сходинками та перилами, по якій більше сотні людей безпечно занурилися у воду.

Піднесену атмосферу доповнили колядники з програмою “Ой, на  річці, на Йордані”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Держземагентство Львівщини відкрило «Єдине вікно» для обслуговування учасників АТО.
Галицький академічний камерний хор виступить на фестивалі "Українська весна" у Познані
Засідання школи молодого педагога в Деревлянському НВК
Торік підприємства Львівщини експортували продукції на понад 1038 мільйонів доларів
Рада єпископів Львівської області ухвалила звернення щодо невиплати зарплати
Володимир Кирилич зустрівся із мешканцями села Убині