k2FtbBdWr1

Кам’янеччина готується до Дня захисника України

DSCF5835

25 вересня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 75-ї річниці створення УПА та Дня захисника України. “День захисника України призначений на свято Покрови, є важливим свідченням того, що ми маємо свою державу, герб, гімн та прапор. Цьогорічні святкування в Кам’янеччині повинні бути урочистими, не віддавати песимізмом чи журбою. Ми маємо вшанувати наших військових, усіх учасників АТО, а  також помолитися за героїв України всіх поколінь”.

Керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська поінформувала, що на 13 жовтня в Кам’янка-Бузькому районному Народному домі заплановано провести урочисту академію. Від влади та громадськості планується покласти корзини квітів до могил УПА, Січових Стрільців, Новітніх Героїв, барельєфа Роману Шухевичу та до пам’ятника Степану Бандері. Присутні запропонували відзначити грамотами всіх учасників АТО нашого району.

Голова Кам’янка-Бузької районної Асоціації місцевих рад “Ради Кам’янеччини” Віталій Шульган запропонував запросити в район представників 80-тої аеромобільної бригади для проведення заходів із молоддю.

Тематичні заходи відбудуться на територіях усіх місцевих рад.  Це сприятиме формуванню національної свідомості населення району та патріотичному вихованню. Правоохоронцям слід забезпечити громадський порядок, ЦРЛ – чергування медичного працівника, головам місцевих рад – впорядкувати могили борцям за волю України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: