k2FtbBdWr1

Кам’янеччина – регіон економічного зростання

1

Промисловість

Основними завданнями 2017 року було забезпечення соціальних стандартів, стабільної роботи діючих підприємств у всіх галузях економіки, наповнення бюджетів всіх рівнів, освоєння коштів по проектах регіонального розвитку району, заходів з енергозбереження, стабільне функціонування системи охорони здоров’я, освіти, культури та всіх галузей, які забезпечують належний рівень життя мешканців регіону.

Кам`янка-Бузький район лідирує серед районів Львівщини завдяки найвищим показникам росту економічної активності району, середньої заробітної плати та зростання обсягів залучених інвестицій.

У січні-листопаді 2017 р. промислові підприємства району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 5566,9 млн. грн (7,8% від загальнообласного показника). Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 97,3 тис грн. За цим показником район посів друге місце в області.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції  найбільшу питому вагу  складає   продукція  підприємств  з  постачання  електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 53,9 відсотки (ПАТ «ДТЕК «Західенерго» ВП Добротвірська ТЕС). Підприємствам переробної промисловості належало 46% усієї реалізованої продукції. Серед підприємств переробної промисловості суттєвою була  частка обсягу реалізованої промислової продукції  підприємств  з виготовлення виробів з деревини – 26,2%. Підприємствам з виробництва харчових продуктів  належало  13,2% реалізованої продукції.

В березні 2017 року  у с. Дернів відбулось відкриття нового швейного цеху. Новий цех відкрили на базі підприємства, що спеціалізується на виготовленні заготовок для меблів. На підприємстві додатково створено 45 робочих місць.

У травні 2017 року на підприємстві ПП «Львів ПАК» відбулась презентація безвідходного деревообробного виробництва. На підприємстві облаштовано комплекс виробничих потужностей, запущено котельню на альтернативних видах палива. На підприємстві додатково створено 23 робочих місця.

ТзОВ «Райтекс» – введено в  експлуатацію найновіші виробничі приміщення площею 500 м2. Запуск в експлуатацію нових виробничих приміщень дозволило залучити до роботи 30 працівників. Основні робочі спеціальності – складальники, плетільники, фарбувальники та полірувальники меблів. На підприємстві додатково створено 30 робочих місць.

20 грудня 2017 року у селі Колоденці відкрили нові потужності «Амбієнте Ферніче Україна». Вкладено 1 мільйон євро інвестицій. Підприємство виготовляє меблі із високоякісних, екологічних матеріалів та входить в сотню найкращих виробничих компаній України. Компанія забезпечує замовлення на постачання сировини та матеріалів понад 300 підприємств Україні, у тому числі Львівської області.  Підприємство еспортує 99% продукції та тісно співпрацює з JYSK. Нові потужності – це виробничо-складська будівля площею 2000 м² з порізки поролону. Окрім цеху із порізки поролону, підприємство складається з складального та розкрійного цехів, швейного відділу, складу для зберігання первинної сировини та складу готової продукції. Щотижня розробляється 2 нові моделі диванів. Чисельність працівників  600 чоловік. Частиною плану розвитку на 2018 рік є збільшення кількості працівників на 100-200 осіб.

Очікуваний обсяг реалізації промислової продукції в 2017 році складе  5850,0 млн грн. Індекс обсягу промислової продукції, за оперативними  даними, становитиме 128 відсотків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: