k2FtbBdWr1

Керівництво Турецьких Авіаліній розглядає можливість збільшення авіарейсів на Львівщину, – зустріч в ЛОДА

1

Про можливість збільшення авіарейсів Львів-Стамбул та організацію престуру Львівщиною для турецьцих журналістів йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із директором Турецьких Авіаліній Зафером Агиртмишем у вівторок, 30 серпня.

Зафер Агиртмиш розповів про діяльність авіакомпанії Турецькі Авіалінії та промоцію Львівського регіону у Туреччині.

“Нашу компанію шість разів визнавали найкращою авіакомпанією у Європі. У нас 335 літаків та 289 авіанапрямків у різні країни світу. Загалом у нашій компанії працює понад 50 тисяч осіб, – наголосив директор Турецьких Авіаліній. – Ми б хотіли покращити нашу роботу у вашому регіоні, оскільки Львівщина сьогодні доволі відомий бренд у нашій країні. Турецькі журналісти вже 5 разів відвідували ваш регіон, аби показати його туристичний потенціал у Туреччині. Ми й надалі рекламуватимемо ваш регіон у нашій країні”.

“Своєю роботою в Україні та загалом у світі ваша компанія довела, що є потужним брендом та гарантом якості. Ми зацікавлені у співпраці з вами, особливо щодо збільшення кількості авіарейсів зі Львова, – зазначив голова ОДА. – Нещодавно ми відкрили авіарейс Львів-Мінськ і наступного місяця плануємо ще відкрити напрямок Львів-Вільнюс. Також для нашого регіону було б дуже важливим створити нові авіарейси зі Львова в інші країни”.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість збільшення кількості рейсів Львів-Стамбул та організацію престуру для турецьких журналістів на Львівщину, зокрема відвідини її туристичних перлин – таких як Славське, Трускавець, Східниця, замки Львівщини тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ще у двох громадах Кам’янка-Бузького району пройшли процедури розкриття тендерних пропозицій.
Юридична особа, виплачуючи дохід самозайнятій особі, податок не утримує
Незаконне зберігання зброї та засобів ураження – це злочин, за який законодавством передбачено крим...
Небюджетні організації запрошують до участі у конкурсі на надання соціальних послуг ВІЛ-інфікованим
Понад півтора мільйона гривень - для дітей-сиріт
Для молоді провели тренінг за здоровий спосіб життя