k2FtbBdWr1

Команда Львівщини – переможець чемпіонату України зі стрільби з лука

strilba_z_luka_vfdg7_1422692129_280x228_3_0

Упродовж 26-30 січня у Сумах тривав чемпіонат України зі стрільби з лука та стрільби з блочного лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів. Саме ці змагання є етапом відбору до складу збірної команди України, яка представлятиме 23 лютого – 1 березня цього року нашу державу на чемпіонаті Європи в м. Копер (Словенія).

 За найвищі нагороди чемпіонату змагалося 213 спортсменів, які представляли збірні команд 8 областей України та м. Києва.

 Після напружених змагальних баталій в активі збірної команди Львівської області – 18 нагород різного ґатунку, з яких 9 – найвищої проби, 6 – срібних та 3 – бронзові.

 Серед найкращих виявилися львів’яни Катерина Палеха, Вероніка Марченко, Георгій Іваницький, Дмитро Марченко, Сергій Макаревич, Катерина Шабалітова, Соломія Гнип, Олег Рожко, Ігор Кардаш та ін.

Семеро представників Львівщини виконали норматив «Майстер спорту України» зі стрільби з лука: ФІЛЯС Ярослав (тренер Ю. Раппопорт); ІВАНОВА Таїсія, ХУДА Антон (тренер О. Алексієнко); ШЕРЕМЕТ Роман (тренери І. Скальська, С. Антонов); ПРИМ’ЯК Богдан (тренери О. Шевченко, В. Сапунова); ГОНЧАРОВА Валерія, ГОНЧАРОВ Антон (тренер К. Школьний).

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місце – змс ПАЛЕХА Катерина – Львівська, ШВСМ-Динамо

2 місце – мсмк МАРЧЕНКО Вероніка – Львівська, Колос

3 місце – мсмк ПАВЛОВА Анастасія – Нова Каховка-Динамо.

Серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце – мсмк ЛАДІКОВ Антон – Харківська, Динамо

2 місце – мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій – Львівська, Електрон,Україна

3 місце – мсмк ГУНБІН Олексій – Сумська, Динамо

4 місце – мсмк МАРЧЕНКО Євген – Львівська, Електрон,Україна

5 місце – мс МАКАРЕВИЧ Сергій Львівська, КДЮСШ № 1 СКА-ЗСУ.

В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:

1 місце – з максимальним результатом у фінальній перестрілці «30» очок на «29» очок з командою Харківської області-1, здобула перша команда Львівської області, в складі якої виступили: змс ПАЛЕХА Катерина, мсмк ШАБАЛІТОВА Катерина; мсмк МАРЧЕНКО Вероніка.

2 місце – Харківська – 1

3 місце – Чернівецька – 1

5 місце – Львівська – 2 в складі: мсмк ЯВОРСЬКА Катерина; кмс ЯРЕМКЕВИЧ Юлія; мс МЕЛЕЦЬ Марта.

В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами виявилися:

1 місце – Сумська-1

2 місце – Львівська-1 в складі: мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій; мсмк МАРЧЕНКО Дмитро; мс МАКАРЕВИЧ Сергій.

3 місце – Харківська – 1

4 місце – Львівська-2 в складі: мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав, мсмк ГАВЕЛКО Юрій, змс ГРАЧОВ Дмитро.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юніорок виявилися:

1 місце – мсмк ГНИП Соломія – Львівська, Львівське УФК, КДЮСШ № 1 СКА-ЗСУ

2 місце – мс ОНУФРІЙЧУК Олена – Чернівецька, МОН

3 місце – мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія – Львівська, Львівське УФК, КДЮСШ № 1 СКА.

Серед юніорів переможцями та призерами стали :

1 місце – мсмк РОЖКО Олег – Львівська, КДЮСШ № 1 СКА-ЗСУ

2 місце – кмс ХУДА Антон – Львівська, Електрон, Україна

3 місце – мсмк КУЦИЙ Валентин – Сумська, Динамо.

В командному фінальному раунді серед юніорок переможцями та призерами стали:

1 місце – Чернівецька

2 місце – Львівська – 1 в складі: мсмк ГНИП Соломія, мс ЛУК’ЯНОВА Наталія, мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія

3 місце – Харківська – 1

4 місце – Львівська -2 в складі: кмс ІВАНОВА Таїсія, мсмк СТРУК Мар’яна, мс БАРАНЮК Олена.

В командному фінальному раунді серед юніорів переможцями та призерами стали:

1 місце – Львівська -2 в складі: мсмк РОЖКО Олег, мс ЗАБОР Орест, мс БУКАТЕВИЧ Борис

2- місце – Рівненська

3 місце – Львівська -1 в складі: мсмк МАЛИК Михайло, кмс ХУДА Антон, кмс КМЕТЬ Ростислав.

Також до скарбнички Львівської області додали медалей спортсмени категорії стрільби з блочного лука, зокрема в особистому заліку:

Серед чоловіків:

1 місце – мсмк КАРДАШ Ігор – Львівська, Електрон, Україна.

Серед юніорок:

1 місце – мсмк ШКОЛЬНА Марія – Львівська, Динамо, КДЮСШ «Здоров’я».

Серед юніорів:

1 місце – мс БОЛЬШАКОВ Владислав – Львівська, Динамо

3 місце – кмс ГОНЧАРОВ Антон – Львівська, Динамо.

В командних змаганнях серед чоловіків:

1 місце – Львівська-1 в складі: мс МИХАЛЬЧУК Денис, мс КУШНІРУК Сергій, мс КАРДАШ Ігор.

В командних змаганнях серед жінок:

2 місце – Львівська-1 в складі: мс СКАЛЬСЬКА Ірина, кмс ХАБРОВСЬКА Орися, мс КУРСІНА Юлія.

За результатами загальнокомандного підсумку збірні команди областей в категорії олімпійський лук розташувалися таким чином:

І МІСЦЕ – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-1 – 1 320 очок

ІІ місце – Харківська область – 793 очок

ІІ місце – Сумська область – 777 очок

V місце – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-2 – 695 очок.

В категорії блочний лук за результатами загальнокомандного підсумку команди областей розташувалися таким чином:

І МІСЦЕ – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-1 – 491,5 очок

ІІ місце – м. Київ – 446,5 очок

ІІІ місце – Одеська область – 330 очок.

Влад Новаковський – провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лука


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

Міжнародний фестиваль «У колі друзів» зібрав на Львівщині більше 300 учасників
«Я дуже хочу, щоб Львівщина стала прикладом українсько-польської співпраці», - Олег Синютка
Впровадження електронних послуг у містобудівній діяльності сприятиме зниженню корупційних ризиків
На обласні програми виділили більше мільярда гривень
Made in Ukraine: на Львівщині відкрили новий завод «Бадер-Аунде» на тисячу робочих місць
Обсяг промислової продукції в області зріс на понад 5%