k2FtbBdWr1

Компанія CRH планує інвестувати 2,5 мільйони євро у Миколаївський цементний завод

1

У вівторок, 20 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з керуючим компаніями “Cement Roadstone Holdings” в Україні (CRH)  Баррі Леонардо та директором ПАТ “Миколаївцемент” Кевіном МакКіоном. Зазначимо, що група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів та одна із двох найбільших виробників будматеріалів у світі.

Під час зустрічі Баррі Леонардо задекларував намір інвестувати 2,5 млн євро у розвиток ПАТ “Миколаївцемент” (м. Миколаїв Львівської області), яке з вересня 2013 року є частиною групи CRH. За словами Баррі Леонардо, ця інвестиція передбачає модернізацію підприємства, що забезпечить збільшення обсягів випуску та покращить якість продукції.

У свою чергу, Олег Синютка подякував гостям за довіру до Львівщини, запевнивши, що облдержадміністрація і надалі готова надавати підтримку, консультації та необхідну інформацію для майбутніх інвестицій.

Довідка:

ПАТ “Миколаївцемент” виробляє три типи цементу, властивості та характеристики яких цілком задовольняють вимоги до найрізноманітніших потреб щодо їх застосування. Виробнича потужність підприємства – понад 3 млн тонн цементу на рік.

Сировинною базою виробництва є поклади вапняку та глини у кар’єрах, які знаходяться на відстані 8-12 км від підприємства.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: