k2FtbBdWr1

Кубок України з кульової стрільби зібрав у Львові понад 200 спортсменів

1

У стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові розпочалася боротьба за Кубок України зі стрільби кульової. Змагання триватимуть до 23 листопада. Цьогоріч турнір присвятили відзначенню Дня Гідності і Свободи. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, на національні змагання кращих кульовиків України на Львівщину прибули 230 спортсменів, котрі представляють збірні команди 16 областей України, включаючи збірну Донеччини.

Учасників змагань під час урочистої церемонії відкриття вітали заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Степан Старінський, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський, Заслужений тренер України Денис Мустафаєв.

Під час урочистостей почесні звання “Майстер спорту України” з кульової стрільби отримали Олена Артюхович (м. Дніпро) та Володимир Корж (м. Київ).

До слова, національний Кубок є важливим етапом відбору до складу збірної команди України для участі в Чемпіонаті Європи у вправах з пневматичної зброї. Вони відбуватимуться у березні 2017 року у Маріборі, що у Словенії.

Вхід вільний.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: