k2FtbBdWr1

Лідерська молодіжна зустріч «Галицький авангард» відзначила ювілей (+відео)

1

Вчора, 14 грудня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ відбулась п’ята ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області «Галицький авангард 2017». В межах заходу за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики на Львівщині та активну громадську діяльність перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив відзнаками лідерів молодіжного середовища.

«Ви не просто молодь, яка працює з молоддю, а ті хто готує подальші підвалини розвитку нашої держави. Ви робите і надихаєте інших на створення конкретних практичних ідей та дій. Ми пишаємось вами. Важливим є те і, що ви біля себе об’єднуєте молодих людей. Ви є дороговказом для тих, хто має розбудовувати нашу державу. Важливо усвідомлювати, що саме від нас залежить, в якій країні ми будемо жити. «Галицький авангард» – це дієва платформа для розвитку молодіжного середовища в області і є такою саме завдяки вам – активним, небайдужим, свідомим. Тут ми маємо свій фронт, внутрішній, фронт боротьби за успіх. Адже успіх – це наша друга зброя у боротьбі із ворогом. І цей успіх маємо робити ми своєю повсякденною працею», – зазначив Ростислав Замлинський.

Загалом захід зібрав понад 100 учасників, які цього року активно долучалися до співпраці із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Представники громадського середовища та відділ молодіжної політики департаменту підвели підсумки цьогорічної діяльності та презентували майбутні проекти.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів – найбільш поширені випадки порушен...
Адмінпослуги Держземагентства надаються у 16-ти ЦНАПАХ області
Лісівники інвестували 30 мільйонів гривень у деревообробне обладнання
Підсумки благодійної фотосушки: до Дня знань у дитячий будинок передали шкільне приладдя
Мистецький десант: вперше Львівщина і Луганщина обміняються працівниками культури
Президент затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій