k2FtbBdWr1

Львівщина разом з Україною вшановує пам’ять жертв Голодоморів

1

Сьогодні, 26 листопада, Україна та Львівщина вшановує пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які загинули під час голодоморів.

З цієї сумної нагоди на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулося скорботне віче, участь у якому взяли голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, перший заступик голови ЛОР Парасковія Дворянин, а також сотні львів’ян.

Розпочалося віче екуменічною панахидою за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, по завершенні якої пам’ять загиблих вшанували “Хвилиною мовчання”. Під час “Хвилини мовчання” зупинили свою роботу підприємства, установи та організації, в усіх церквах області пролунали дзвони. В акції “Запали свічку” взяли учать керівники області, представники громадськості, які запалили свічки і лампадки на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Далі відбулася “Хода пам’яті” учнівської та студентської молоді із запаленими лампадками до Пам’ятного знака жертвам Голодомору та політичних репресій.

Упродовж всього дня у всіх храмах Львова та області відправляють поминальні служби за жертвами голодоморів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: