k2FtbBdWr1

Львівщина серед областей, в яких реалізовуватиметься проект Світового банку

10953170_1504929526434837_2248199667529986024_n_1423811395_613x381.93952180028_3_0

Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей», який буде реалізовано за фінансової підтримки Світового Банку має на меті розбудову медичної інфраструктури та підвищення якості медичних послуг у 8 областях України, у тому числі і Львівській області.

За інформацією Прес-служби МОЗ України, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі та керівник програми Світового банку по Україні, Білорусії, Молдові Паоло Беллі підписали Угоду між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо впровадження в Україні проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей», в рамках якої Україна отримає близько 215 млн доларів.

Олександр Квіташвілі підписав документ, відповідно до розпорядження Президента України № 1295-рп «Про делегацію України для участі у переговорах із МБРР щодо укладення угоди про позику».

За словами Міністра, залучена позика дозволить пришвидшити процес реформування української медицини.

Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» має на меті розбудову медичної інфраструктури та підвищення якості медичних послуг у 8 областях України, у тому числі і Львівській області. Зокрема, йдеться про інвестиції, спрямовані на впровадження нового фінансового механізму в медичній сфері, профілактику, раннє виявлення та лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань, удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, приведення нормативно-правових актів до кращих світових стандартів, проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії тощо.

Реалізація цього проекту розрахована на п’ять років та має об’єм фінансування в 261 млн доларів США, з яких близько 215 млн надається Світовим банком.

Угода чітко визначає показники ефективності проекту, порядок проведення фінансового моніторингу, стандарти й терміни аудиту, запобіжні заходи, пов’язані з екологічними та соціальними ризиками.

Наступний крок – «ратифікація» Угоди дирекцією МБРР, яка попередньо запланована на 4 березня цього року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На нові "швидкі" із обласного бюджету виділили 4 млн гривень
Програма заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м.Львові: основні напрямки
Бойовий гопак, хореографічні колективи та капела бандуристів – на Львівщині стартує Етнофестиваль «А...
У зоні АТО загинув військовослужбовець зі Львова Андрій Іванишин
Команда Львівщини успішно виступила у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді
У Бродах відкрили комплексний спортивний майданчик