k2FtbBdWr1

Львівщина та Запоріжжя обмінялись досвідом успішної сільськогосподарської кооперації

1

Сьогодні, 12 січня, на Львівщину завітали представники ГО «Рада жінок фермерів  Запорізької області». Спільно з колегами із Львівщини аграрії ділились досвідом створення успішного сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.

Під час заходу на важливості праці кооперативних об’єднань наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ваша праця – це реальний крок та приклад того, як на своєму місці бути успішним. Ми повинні йти в особисті селянські господарства, кооперацію – адже це той шлях, який є спільним для нас усіх», – зазначив Ростислав Замлинський.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз розповіла про діяльність та розвиток сільськогосподарських кооперативів на Львівщині, програми підтримки та успішний досвід ведення кооперації.

Також своїм досвідом впровадження кооперації в Україні поділились – КО «Рівноправність» щодо діяльності у молочному напрямку,  СОК «Агрофрут» у напрямку ягідництва, СОК «Стрийський ясь» з вирощування квасолі,  а також члени ГО «РЖФ Запорізької області».

Окрім цього, запорізькі кооператори представили продукцію власного виробництва  та запросили в гості Львівських агровиробників в час дозрівання «Мелітопольської черешні».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала 134 млн грн дотації для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери
Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щод...
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою святкує 25-річчя
На Львівщині презентують виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»
На виплати дітям-сиротам — майже 2 мільйони гривень
Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Королівством Нідерланди