k2FtbBdWr1

Львівщина зустріла учасників навколосвітнього велотуру за Україну та світ без сиріт

1

У понеділок, 11 липня, у сквері біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу, групу учасників навколосвітнього велотуру “Україна та світ без сиріт” зустріло керівництво області, а також мешканці та гості міста Львова. Уже 13 липня учасники велотуру вирушать зі Львова у країни Європи.

“Дуже приємно, що стільки молодих людей взяли участь у цьому велотурі. Дякуємо за те, що за допомогою цієї ініціативи ви привертаєте увагу до проблем українських дітей-сиріт та вихованців інтернатів. Адже проблеми сирітства і безпритульних людей – це не лише відповідальність чиновників або соціальних служб, а й спільне завдання громади”, – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

Близько 40 учасників, серед яких є прийомні діти із своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також просто небайдужі  до проблем українських дітей-сиріт люди, уже проїхали на велосипедах через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк і Червоноград до Львова, а далі їхній шлях пролягатиме через Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію та Німеччину.

Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація “Україна без сиріт”.  Варто зазначити, що велотур відбувається за активної участі та підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Радилися з актуального питання
Львів'янам розкажуть про внесок синів Франка у формування системи фізичного виховання на Галичині
Понад 30 млн гривень – на виплату соціальних допомог
У п’ятницю, 28 липня, відбудеться круглий стіл «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні».
На Львівщині відбудеться Фестиваль пляжних видів спорту та активного відпочинку - «Lviv summer games...
Аграріям Кам'янеччини роз’яснили механізм роботи проекту «Аграрні розписки в Україні»