k2FtbBdWr1

Львівщину відвідали провідні кардіологи України

1

Днями у рамках проекту «Зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф», за участі провідних фахівців МОЗ України, Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, в області відбулась дискусія на тему «Вроджені вади серця. Сучасний підхід до діагностики та лікування». Серед запрошених – лікарі акушер-гінекологи, неонатологи, педіатри, дитячі кардіоревматологи та кардіохірурги.

Як розповів присутнім головний позаштатний спеціаліст МОЗ Костянтин Руденко, першим етапом проекту є ревізія стану надання медичної допомоги в регіоні, обладнання, людських ресурсів, обізнаності лікарів і населення. Другим етапом буде визначення проблематики медицини області і донесення її до керівника Міністерства охорони здоров’я.

Під час дискусії медики обговорили ситуацію з вродженими вадами серця та стан надання кардіологічної допомоги дітям у Львівській області. Зокрема, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ОДА Ольга Куриляк відзначила динаміку розвитку природних аномалій у дітей та поширеність хронічних ревматичних хвороб в області. Також вона розповіла й про шляхи покращення роботи кардіологічної служби у регіоні.

Сучасними підходами до хірургічного лікування вад серця у дітей та новими можливостями хірургії поділився кардіохірург Інституту імені М.Амосова Олександр Головенко. Також учасники засідання розглянули актуальність проблем серцево-судинної системи жінки та роль її порушень у реалізації репродуктивної функції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: