k2FtbBdWr1

Львівщину з робочим візитом уперше відвідав Віце-прем’єр-міністр Республіки Польща Пьотр Глінські

1

15 червня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із Віце-прем’єр-міністром Республіки Польща, Міністром Культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотром Глінські.

Під час зустрічі Олег Синютка висловив подяку владі та народові Республіки Польща за підтримку територіальної цілісності, суверенітету України, євроінтеграційних прагнень нашої держави, а також співпрацю у сфері культури та реалізацію спільних проектів.

Очільник області висловив впевненість, що жодні провокації, які відбулись в минулому не вплинуть на двосторонні відносини між Україною та Польщею.

У межах зустрічі сторони обговорили низку інфраструктурних проектів, серед яких: відкриття нових залізничних сполучень між країнами та побудова автомагістралі, яка сполучить Балтику та Чорне море.

На зустрічі наголосили на важливості реалізації спільних проектів у межах реалізації програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, зокрема у сфері культури та збереження об’єктів культурної спадщини.

Окрім того, у ході зустрічі обговорили ініціативу щодо проведення досліджень українських та польських вчених щодо вивчення спільної  історичної спадщини.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив на важливості розвитку прикордонної інфраструктури, зокрема озвучив необхідність створення нових пунктів пропуску через українсько-польський кордон на території Львівської області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні стартував виборчий процес перших виборів в об’єднаних територіальних громадах
Період канікул використають для вдосконалення системи опалення
Керівник РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та район...
Обвал рудника у Стебнику – звернення щодо вирішення ситуації передадуть до Кабміну
Понад 6 тисяч світлин – до 75-ліття створення УПА презентували фотолітопис
Дітей Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнських конкурсах